Online Tavla – Lord of The Board Backgammon

Lord of The Board Backgammon ile en iyi tavla oyuncusunun kim olduğunu gösterin.
Lord of The Board Backgammon
Lord of The Board Backgammon

Online tavla dahileri burada mı? Her gün birçok ödül, enfes ödüllü turnuvalar! Lord of The Board Backgammon ile en iyi tavla oyuncusunun kim olduğunu gösterin! İndirme linki aşağıda ama önce oyunun farkını anlatalım! 🙂

Backgammon – Lord of the Board oyunculara neler sunuyor?

Kendi türünün liderleri tarafından geliştirilen ve oyunculara sunulan Backgammon – Lord of the Board’ta birbirinden farklı birçok özelliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Peki, Lord of the Board oyunculara neler sunuyor?

 • Harika ödüller
 • Canlı turnuvalar
 • Oyundaki istatistiklerini tutan bir alan
 • Enfes görüntü kalitesi

online tavla

 • Öğrenimi kolay, hızlı tavla deneyimi
 • Her seviyede artan heyecan
 • Rastgele zar atma
 • Bonus, yüzük, kupa, ödül seviyesi ve daha fazlası
 • Eşsiz, çekişmeli liderlik panoları

Bu listede şüphesiz ki turnuvalar oldukça önemli. Heyecanın bir an olsun düşmeyeceği, dünyanın birçok bölgesinden insanlar ile tavla rekabetine tutuşabileceğiniz enfes bir ortam sunuyor. Lord of the Board. Online tavla deneyiminde böylesine büyük hamleler görmek gerçekten takdir ediliyor!

Tavla Severler için Online Tavla Deneyimi!

Tavla oyuncularının büyük bir çoğunluğu tarafından tercih edilen Lord of the Board Backgammon’da başlangıçta 100, 200, 400, 500’lük maçların yanı sıra kazandığınız ödüller arttıkça şimdilik 500 binden, 2 milyonluk maçlara kadar girebiliyorsunuz. Yani oyundaki seviyenize ve kazandığınız ödüllere göre rekabeti birkaç tık yukarı çekebilirsiniz.

Lord of The Board Backgammon online tavla
Lord of The Board Backgammon ile online tavla oynayın!

Online tavla üzerinden neler yapılabilir?

 • Challenges kısmına girerek normal ödülü iki katına çıkarabilirsiniz.
 • Maçları kazandığınız takdirde de ekstra ödül kazanırsınız. Seviye 10’a geldikten sonra Lucy Slot’a katılarak günlük belli bir miktarda ödül kazanabilirsiniz.
 • Dice Quest kısmından sizlere verilen görevi tamamladığınız zaman elmas zarlara sahip olabilirsiniz.
 • Leaderboard bölümünden Facebook arkadaşlarınız arasından, ülkenizden, dünyadan ve asyadan en iyi oyunculara göz atabilirsiniz.
 • Social kısmından da arkadaşlarınızı oyuna davet ederek birlikte tavla oynayabilirsiniz.

Artık çoğu oyunda görmeye alıştığımız kumbara sistemi bu oyunda da mevcut. Oynadığımız oyunlardan sonra kumbaramızda ödüller birikiyor ve istediğimiz zaman bu ödülleri almak için bir miktar ücret ödeme karşılığında kumbarayı kırabiliyor ve içerisindeki parayı alabiliyoruz. Bunun yanında kumbaraya ihtiyaç duymadan da belirli bir ücret karşılığında oyun parasını satın alabiliyoruz.

online tavla

Lord of the Board ile gelmiş geçmiş en iyi tavla ustasının kim olduğunu diğerlerine göstermek için görsellere tıklayarak oyunu indirebilirsiniz. Unutmayın, herkes tavla oynayabilir ama usta olamaz.

https://www.youtube.com/watch?v=5xew6ot-TfY

Rekabet ortamında online tavla deneyimi oynamak harika! Güzel grafikleri olan, rekabet ortamı yüksek ve görselleriyle başınızı ağrıtmayacak bir tavla oyunu arıyorsanız Lord of the Board tam size göre! İstatistiklerini tutan sayfadan geçmiş karşılaşmalarda yaptıklarınızı görebilir, canlı turnuvalar ile harika ödüller kazanabilirsiniz.

Oyun bilgisi ön planda

Online tavlanın en güzel yanlarından biri de bu oyunda zar konusunda oyuncuların herhangi bir etkisi bulunmuyor. Oyun zarları her oyuncu için kendiliğinden atıyor. Yani burada hileli tavla oyunlarına benzeyen hiçbir yapı yok.

Herkes oyun bilgisi ile rakiplerini alt etmeye çalışıyor. Türkiyedeki evinizden Fransadaki bir tavla oyuncusuyla karşı karşıya gelebiliyorsunuz. Oyun içindeki turnuvalar ile dünyanın dört bir yanından oyuncular ile karşılaşabiliyor, bu oyuncularla kıyasıya bir rekabet yaşayabiliyorsunuz.

online tavla
Online tavla rekabetine katıl!

Kimlerle oynayabilirsin?

Lord of the Backgammon’da uzmanlaş, oyundaki tecrübeni artır ve oyundan kazandığın paralar ile liderliğe yürü! Anlık olarak dünyanın her bölgesinden oyuncular ile oynama şansı yakalayabilirsiniz. Seviye atladıkça oyunda yepyeni öğeler göreceksin. Bu öğeler ile oyun zevkin her geçen gün daha da artacak! Şimdi gir ve ilk oyunu oyna. Yetenekli diğer oyuncular seni bekliyor!

Son olarak basit bir hatırlatma yapalım: Ayrıca bu oyun bir kumar oyunu değildir. Oyunu sadece yetişkinler oynayabilir ve gerçek para kazanma imkanı sunmaz. Oyunda kazandığınız ödüller oyun içinde kullanılabilir. Geliştiriciler “Bu oyunda başarılı olmanız, gelecekte gerçek para ile kumar oynadığınızda başarılı olacağınız anlamına gelmez” yorumunu da yapıyorlar.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts