Marvel Şampiyonlar Turnuvası İnceleme

Marvel Şampiyonlar Turnuvası
Marvel Şampiyonlar Turnuvası

Marvel Şampiyonlar Turnuvası, Kabam Games tarafından çıkarılmış ücretsiz mobil dövüş oyunudur. Oyunda MARVEL evrenine ait Spiderman, İron Man, Kaptan Marvel, Hulk gibi birçok farklı sınıflarda karaktere sahip oluyor ve bu kahramanlar ile dövüşerek ilerliyoruz. Oyun karakterleri film, çizgi film ve çizgi romanlarda gördüğümüz şekilleri ile karşımıza geliyor. Karakterleri rütbe ve seviye olarak geliştirebiliyor, daha güçlü yapabiliyorsunuz. Bunun için oyundaki görevleri yapmanız gerek. Unutmayın oyunda yalnız değilsiniz. Başka oyuncular ile ittifak halinde olup grup savaşları yapabiliyorsunuz. Karakterlerin pek çok oynanış kombinasyonu da bulunmakta. Bu kombinasyonları takılmadan rahatça yapabilmek için BlueStacks 4 indirerek oynamak kesinlikle en iyi tercih.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Nasıl Karakter Alınır ?

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Karakterleri
Marvel Şampiyonlar Turnuvası Karakterleri

Oyunda belirli süreler ile açabileceğiniz kristaller ile yeni karakterlere sahip olabilirsiniz. Açtığınız kristalin türüne göre çıkan karakterin yıldız seviyesinde değişiklik görülebiliyor. Eğer aynı karakter çıkarsa bir üst yıldıza geçmesi için gereken kristal parçalarına eklenmiş oluyor. Yeterli sayıda toplandığı zaman o karakteri bir üst yıldıza yükseltebiliyorsunuz. Aynı zamanda bulunduğunuz ittifak içerisinde ki arkadaşlarınıza yardım ederek toplayacağınız ittifak puanlarınız ile kristal alabilir ve karakter açabilirsiniz. Haftalık ve günlük görevleri de unutmamak gerek. Görevler sayesinde birden çok MARVEL şampiyonuna sahip olabilirsiniz. Her yükselttiğiniz yıldız, karakterinize farklı bir yetenek kazandırıyor.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Karakter Sınıfları

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Sınıfları
Marvel Şampiyonlar Turnuvası Sınıfları

Karakterleriniz farklı sınıflarda olabiliyor.  Bu sınıflar kozmik, teknoloji, mutant, mistik, bilim ve beceridir. Her sınıf, bir sınıfa karşı avantaja ve dezavantaja sahiptir. Bunun için karşınıza gelen rakiplere karşı nasıl bir taktik izleyeceğiniz sizlere kalmış.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Savaşları

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Savaşları
Marvel Şampiyonlar Turnuvası Savaşları

Oyunda birçok savaş bulunmakta. Hikaye maceraları ile karakterlerinizi geliştirecek malzemeleri toplayabilir ve hesap seviyenizi yükseltebilirsiniz. Hikaye maceralarında bölümler şeklinde olan haritada çıkan rakipleri kademe kademe yenerek ilerliyorsunuz. Bu maçlarda en fazla 5 karakterlik takıma sahip olabilirsiniz. Karşılıklı Savaşta kredi, savaş rozeti, altın ve kristal parçaları kazanmak için teke tek savaş ve üçerli takım savaşı seçenekleri bulunmakta. İttifak Savaşları, ittifak arkadaşlarınız ile yapacağınız savaşlardır. İttifak savaşları sonucunda şöhret puanınız artar ve rütbe yükseltecek katalizörlere sahip olursunuz.  Etkinlik maceraları, sınırlı sürede gelen savaşlardır ve seçebileceğiniz seviyelerde katılabilirsiniz. Savaşlarda daha hızlı olmak istiyorsanız bilgisayardan oynamak oyuncular için daha avantajlı.

Marvel Şampiyonlar Turnuvası Nasıl Oynanır?

BlueStacks 4 ile Marvel Şampiyonlar Turnuvası
BlueStacks 4 ile Marvel Şampiyonlar Turnuvası

Oyun savunma, ani ataklar ve yetenekler kullanarak rakibinizi alt edebileceğiniz oynanışa sahip. Fakat bu her zaman kolay olmuyor. Rakibin hareketlerine göre onun saldırılarını savurmak sizin elinizde. İşte tam bu noktada BlueStacks 4 kolaylığı ile size yardım ediyor. Gelen saldırılara kolayca savunma yapıp anında karşılık vererek üstünlük kurabilirsiniz. BlueStacks 4 ile Marvel Şampiyonlar Turnuvası oynamak çok daha kolay. Üstelik sadece klavye değil oyun konsolu içinde ayarlayabiliyorsunuz. Eğer Marvel Şampiyonlar Turnuvası incelemesini beğendiyseniz, en iyi mobil oyun inceleme ve rehberleri için Mobidictum’u takip edin!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts