Master Craft Free İnceleme

Craft
Master Craft Free

Minecraft serilerinden olan Master Craft free, VNOnegame tarafından geliştirilmiştir. Kullanıcılara ücretsiz bir şekilde Minecraft oyunun tadını çıkarma şansı vermektedir. Milyonlarca kişinin severek oynadığı Minecraft oyunundan sonra Master Craft free oyunu sadece basit gelmekle kalmayacak, büyük bir zevkle oynayabilirsiniz. Mobil oyunlar arasında Minecraft sevenlere özel özgür versiyonu Master Craft Free serisi diyebiliriz. Tüm dünyada tek başınıza kalacağınız bu oyunda üç seçenekten birisini seçerek oyun oynayabilirsiniz. Bunlardan ilki Survival Mode olurken diğerleri ise sırasıyla Creative World ve kendinize ait kuracağınız dünya seçeneği olan Create World seçeneğidir. Burada Creative World seçtiğiniz takdirde oyunda olabilecek tüm item, eşya ve araçların açık olduğunu görebilir ve hatta uçarak istediğiniz yere gidebilirsiniz. Portal dahi üreterek farklı boyutlara geçmenizi sağlayacaktır. Açık dünyada tek başınıza offline bir şekilde oynayabileceğiniz Master Craft free inceleme konusunda kısaca detaylara ve oyun hakkında bilgilerden bahsedeceğiz.

Master Craft Free Oyunu Oynanışı

Master Craft Free oyunu oynanışı da Minecraft oynanışı ile aynı diyebiliriz. Aynı seri oldukları için Minecraft oynayanlar yabancılık çekmeyeceklerdir. Bunun dışında ilk defa oynayacaklar çeşitli eşyalar ile taş kırıp, ağaç keserek bunları birleştirip farklı envanterler bir araya getirip bina ya da silah gibi farklı eşyalar üretebilirler. Oyunu açtığınız sırada Option seçeneğinden oyun adınızı, ses, zorluk derecesi, Multiplayer seçeneği, parlaklık ve diğer grafik ayarları ve kontrol ayarlarını istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Play seçeneğiyle oyuna başlarken istediğiniz seçeneklerden sonra (Create World, Creative Mode ya da Survival Mode) oyuna başlayabilirsiniz.

Craft
Master Craft Free itemleri

Minecraft oyununun yanı sıra Master Craft Free oyununda bütün eşyalar ve silahlar sınırsız bir şekilde Creative Mod seçeneğinde mevcuttur. Ölümsüz olduğunuz kadar uçma becerisine de sahipsiniz. İstediğiniz zaman portal üreterek farklı boyutlara geçebilir, hiç yenemediğiniz canavarları kesebilir ve hiç gidemediğiniz yerleri keşfedebilirsiniz. Sınırsız bir şekilde yararlanacağınız bu oyunda online olmaması dezavantajlar arasında yerini almaktadır. Ancak online oynayamasanız da aynı internet ağını kullanan oyuncular ile Multiplayer seçeneğinden yararlanarak beraber oynayabilirsiniz. Terk edilmiş evleri ve bilinmeyen yerleri keşfederek Master Craft Free oyun dünyasını gezebilir, bilinmeyen topraklarda vahşi canavarlar ile karşılaşarak oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Master Craft Free Oyun Özellikleri

  • Multiplayer oyun seçeneği
  • Creative, Survival ve Create World oyun modları
  • Gizli portal oluşturma
  • Sınırsız silah ve eşya
  • Uçma özelliği
  • Bilinmeyene yolculuk
  • Ve daha birçok özellikler sizleri bekliyor.

Master Craft Free Ücretsiz Edinebilirsiniz!

Master Craft Free apk ücretsiz edinmek için henüz Android versiyonu bulunmaktadır. IOS versiyonu bulunmamasının yanı sıra Android versiyonunda az yer kaplaması avantajlar arasında yerini almaktadır. Google Play Market üzerinden indireceğiniz Master Craft Free, 4.2 ve üzeri Android sürümlü cihazlarda çalışırken, sadece 22 MB boyutundadır. VNOnegame tarafından sunulan bu oyun henüz yeni olduğu için 10.000 civarı ve üzeri indirme sayısına sahiptir. Minecraft oyununu sevenlere özel olarak geliştirilen bu oyunda bilinmeyen topraklara gidebilir, görmediğiniz haydutlar ile karşılaşabilir, portallar sayesinde istediğiniz boyutlara ışınlanabilirsiniz. Master Craft Free ile sınırsız Minecraft heyecanını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler