Mini Golf 3D City Stars – Golf Zamanı

Mini Golf 3D City Stars

Mini Golf 3D City Stars oyununu inceliyoruz. Yeni bir mobil oyun mu arıyorsunuz? Bugün sizler için spor oyunları kategorisinden yeni bir önerimiz var!

Mini Golf 3D City Stars

Mini Golf, publishing’ini Mobile Sports Time‘in yaptığı, telefonunuzda sadece 49 MB alan kaplayacak bir spor oyunudur.

Oyuna giriş yaptığımızda sade ve oldukça kolay anlaşılabilir bir arayüze sahip olduğunu söyleyebiliriz. Oyuna her gün giriş yaparak otuz bir gün boyunca günlük ödülleri alabilirsiniz. Bu ödüller genellikle altın olsa da bazı zamanlarda elmas ve top parçaları kazanabilirsiniz. Ayrıca Game Shop bölümünden de kazandığınız elmas ve altınlarla top, zemin, hedef bayrağı hatta topunuz için ek özellik dahi alabilirsiniz.

Mini Golf oyununda iki oyun modu bulunuyor. Bunlardan birisi tek başınıza bölümleri geçmeye çalışacağınız Single Mod, diğer mod ise diğer rakiplerle online olarak oynayabileceğiniz Multiplayer modu. Multiplayer modda oynayan kişilerin gösterildiği parametre sayesinde kaç kişinin oynayabildiğini görebilirsiniz, ancak oynamak için biraz Single Mod’ta oynamanız gerekiyor.

Mini Golf 3D City Stars

Oyun içerisinde ufak bir hata olduğunu belirtmekte fayda var: Oyunda kaldığınız bölümden ana sayfaya dönüş yaptığınızda tekrar giriş yaparken bölüm sayfasını ileri geri yapınca diğer bölümler kayboluyor. Oyuna girdiğinizde de en son kaldığınız bölüm değil, son olarak başarıyla tamamladığınız bölümden devam ediyorsunuz. En kısa zamanda bu oyun hatasının düzeltileceğini söyleyebiliriz çünkü oyunun sol üst kısmından mektup simgesine tıkladığınızda oyunun sabit kalmayıp zaman zaman güncellendiğini ve o güncelleme içerisinde neler değiştiğini kolaylıkla görebilirsiniz.

Oyun hikaye yönünden bilinen bir golf oyunu, amaç topu hedefe ulaştırmak. Ancak zaman zaman önüne engellerin getirilmesi oyuna ekstra bir eğlence katmış. Bu yüzden bu alanda bizlerden tam puan aldı.

Tasarım ve Grafik yönünden değerlendirdiğimizde ise oyun bizleri bir hayli zorlamakta. Çünkü oyunda yer alan su grafikleri oldukça iyi ancak yeşillendirmeler ve topun olduğu alan konusunda grafik olarak bizleri tatmin ettiği söylenemez.

Son olarak Oynayış yönünden değerlendirecek olursak oynanış yönünden yukarıda bahsettiğimiz oyun hatasıyla karşılaşmamızdan dolayı bizleri biraz mutsuz etti ancak ilerleyen dönemlerde düzeltilmesi halinde oyunun şu anki halinden çok daha iyi olacağını söyleyebiliriz.

Mini Golf incelememiz bu kadardı eğer sizler de bu oyunu indirip denemek isterseniz ücretsiz olarak Google Play Store‘dan indirip oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts