Mobile Royale İnceleme

Mobile Royale Oyunu
Mobile Royale Oyunu

Mobile Royale, aslında çok tanınan Lords Mobile oyunu ile aynı geliştiriciye sahip. IGG tarafından geliştirilmiştir ve ücretsiz mobil strateji oyunudur. Oyun canavarlar ve kahramanlarla dolu fantastik bir dünyada geçiyor. Oyuncular, başlangıçta dağın zirvesinde ve bulutların üstünde bir kente sahip oluyorlar. Oyunda amaç, kenti geliştirip bununla birlikte orduyu güçlendirmek. Kente yeni binalar ekleyerek ekonomi ve kent yaşamı hızlandırılabilir. Eklenen binalar sonucunda ham madde biriktirerek kentin pek çok binası yükseltilebilir. Çeşitli kahramanlara sahip olup kurduğunuz orduda birlikte daha güçlü olabilirsiniz. Unutmamak gereken şey ise oyunda yalnız olunmadığı. Diğer oyuncularla ittifak yapılabilir ve birlikte savaşabilirsiniz. Hatta kentin yapımında arkadaşlarınızdan yardım bile isteyebilirsiniz. Tüm bunları yaparken zorlanmamak için bizim öneriniz BlueStacks 4 ile bilgisayardan daha hızlı şekilde oynamanız.

Mobile Royale Kahramanları ve Ordu

Mobile Royale inceleme Kahramanları
Mobile Royale Kahramanları

Kahramanlar 18 tanedir. Her kahraman yapılan savaşlar sonucunda açılır. Tüm kahramanların kendilerine ait özellikleri ve yetenekleri vardır. Bu yetenekler kazanılan deneyim puanları sonucunda bir üst seviyeye geçildiğinde geliştirilebilir. Kahramanların en büyük destekçileri birlikte savaştıkları ordulardır. Bu ordular piyadeler, atlı süvariler, okçular, barbarlar, canavar biniciler, mızraklılar, silahşörler, savaşçılar ve büyücüler ve en büyük destekçi ejderden oluşur. Her ordu üyelerinin kendi içlerinde seviyeleri vardır. Ordunun kendi içinde birbirinden üstünlük durumları vardır. Örneğin süvariler piyadelerden daha fazla hasara sahiptirler. Rakip ordusuna karşı kurulan orduda bu gibi üstünlükler oyunu kazandırabilir.

Mobile Royale Savaşları

Mobile Royale Savaşları inceleme
Mobile Royale Savaşları

Savaşlar tam anlamıyla strateji istiyor diyebiliriz. Karakterlerinizin yeteneklerini ordunuz ile birlikte kullanabilirsiniz. Savaş başlamadan orduda bulunan askerlerin dağılımı ve sayısı seçilir. Ardından kullanılacak karakterler seçilir ve savaş yönetilir. Savaş esnasında karakterlerinizin yeteneklerini kullanmayı unutmayın. Yetenekler kullanıldıktan sonra belirli süreler sonrasında tekrar kullanılabilir. Yetenekleri daha rahat kullanabilmek için BlueStacks ile oynayabilirsiniz.

Mobile Royale Kenti

Mobile Royale Kenti
Mobile Royale Kenti

Kent, dağın zirvesinde ve bulutların üstündedir ve büyüleyicidir. Kentte kale, revir, eğitim alanı, çiftlik, ocak, fabrikalar gibi hem savaş hemde ekonomi ve yaşam alanında yapılar bulunur. Kent ekonomisini geliştirmek için üretilen her bina ham madde kaynaklarını arttırır. Buda kentin diğer binalarının gelişiminde kullanılır.

Mobile Royale Bilgisayardan Oynamak

Mobile Royale İncelemesi
Mobile Royale BlueStacks İle Oynamak

Oyunda savaşlar anlık müdahaleler gerektiriyor. Bu müdahaleler sayesinde kaybetmekte olduğunuz bir oyunu hızlı olduğunuz için kazanabilirsiniz. Bu mobilde bazen mümkün olamayabiliyor. Oyuncular, karakter yetenekleri ve savaş yönetiminde yavaş kalıyor. BlueStacks 4 ile bu sorun tamamen ortadan kalkıyor. Anlık şekilde hızlı olmanız için yapılmış tuş atamalarıyla daha hızlı olabilirsiniz. BlueStacks ile Mobile Royale Oynamak artık çok daha kolay.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts