Payback 2: The Battle Sandbox İnceleme

Payback 2: The Battle Sandbox İnceleme
Payback 2: The Battle Sandbox İnceleme

Payback 2: The Battle Sandbox İncelemesi

Android ve iOS telefonlar için üretilen, Grand Theft Auto tarzı oyunun devamı niteliğindedir. Simülasyon ve FPS tarzı oyun türlerinden hoşlanıyorsanız, Payback 2 The Battle Sandbox oyunu tam da size göre diyebiliriz.

Payback 2: The Battle Sandbox Sistem Gereksinimleri

Android Telefonlar İçin: Google Play Store platformundan bu oyunu 97 MB kapasiteyle indirebilirsiniz. şu ana kadar Play Store’da 50 milyondan fazla kişi bu oyunu yükledi. Android 4.1 ve sonrası sürüme sahipseniz, oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Ortalama özellikle bir Android telefonunuzun olması yeterli olacaktır.

payback 2 android

Iphone Telefonlar İçin: 166,9 MB kapasiteyle oyunu Apple mağazalarından indirebilirsiniz. iOS 9.0 ve sonrası güncellemeye sahipseniz, oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Oyunu rahat bir şekilde oynayabilmek için ortalama özellikle bir Apple telefon ya da tabletinizin olması yeterli olacaktır.

payback 2 apple

Payback 2: The Battle Sandbox Neler Var?

Araba yarışları, sokak kavgaları, helikopter yarışları ve çete savaşları… Oyunda neler var neler! Grand Theft oynayanlar bilirler, bu saydıklarımız ve daha birçoğunu oyunda bulabiliyorlardı. Bu oyunda da aslında farklı bir yok diyebiliriz.

Oyun kavga eden iki kişi ve onlara ateş eden bir adamla başlıyor. Arka bölümde ise bir tank, kavga eden iki kişiye ateş eden adama ateş ediyor. Tabi ki etkileyici bir müzik eşliğinde! Oyunun giriş kısmından zaten ne kadar heyecanlı olabileceğini anlayabiliyorsunuz.

Oyun ilk olarak araba yarışı ile başlıyor. Oynadığınız aracı kolaylıkla kontrol edebiliyorsunuz. Tilt yani telefonu iki yana sallama ve dokunmatik özellikleri araba yarışında ve diğer etaplarda kullanabilirsiniz. Çift parmak kontrolü olacak şekilde oyunu oynayabilirsiniz.

payback 2 race

Yarışı tamamladıktan sonra karşınıza çıkan menüden seçim yapabilirsiniz. menüde sırasıyla:

  • Play
  • Customize
  • Options
  • Extras
  • Help
  • Campaign
  • Story
  • Multiplayer
  • Challenges
  • Custom

Seçenekleri yer alıyor.

payback 2 menü

Customize menüsünde; oyundaki yükseklik, genişlik ve derinlik gibi ayarları yapabilirsiniz. Ayrıca kahramanımızın saç renginden giydiği kıyafete kadar birçok seçeneği uygulayabilirsiniz.

Araba yarışından sonra, sokaklarda tam bir kaosun yaşandığına şahit oluyoruz. Patlayan bombalar ve yağan kurşunlar adeta sokaklara hakim olmuş durumdadır. Kahramanımız ise yaptığınız seçime göre ya elinde ağır makineli tüfek ya da içinde bulunduğu bir tank ile sokakta karşılaştığı düşmanları etkisiz hale getirmeye çalışıyor.

payback 2

Sol üst köşede bulunan küçük daire bizim navigasyonumuz ve kırmızı ile işaretli olanlar ise yok etmemiz gereken hedefleri temsil ediyor.

Oyunun grafiklerinin çok iyi olduğunu söyleyemeyiz. Ancak sürükleyici olduğu kesin!

Oyunun Kuralı

Oyunda tek bir kural var! Hayatta kalmak ve düşmanları etkisiz hale getirmek. Bunun için ise elinizde bulunan ve sonradan kazandığınız tüm silahları kullanmanız gerekiyor. İyi şanslar!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler