Planet Ball 3D – Engellere takılmadan hedefe ulaşın!

Planet Ball 3D oyna
Planet Ball 3D

Yerli mobil oyun incelemelerimize bir yenisini ekliyoruz ve bu sefer de Voyant Games tarafından geliştirilen Arcade türündeki Planet Ball 3D oyununu inceliyoruz.

Planet 3D ile hedefe en kısa sürede ulaşın!

Planet Ball 3D oyununda Bounce oyunundan da hatırlayacağınız üzere küçük kırmızı bir top ile dünya üzerinde kısa seyahatlere çıkıyoruz. Bu küçük kırmızı top ile engellere çarpmadan belirtilen noktaya ulaşmaya çalışıyoruz. Oyuna dünya üzerinde başlıyoruz ve topu altınları toplaya toplaya belirtilen noktaya götürmeye çalışıyoruz. Ancak yolumuz sandığınız kadar basit değil, bizleri durdurmaya çalışan bazı engeller bulunuyor. Bu engellerin başında örümcek ağları, su birikintileri, ağaçlar ve taşlar gibi engeller bulunuyor. Su ve örümcek ağlarına çarpmamız durumunda oyuna baştan başlamak zorunda kalırken ağaç ya da taşlara çarpma durumunda top geri sekiyor ve sonrasında tekrardan ilerlemeye devam ediyor.

Oyunda kazandığınız altınlarla yeni gezegenler açabilirsiniz. Ayrıca gezegenlerin yanında topunuza da ülke bayrakları ve farklı desenlerde yeni görünümler kazandırabilirsiniz. Altınları biriktirerek arayüzde bulunan levels kısmından yeni biyomlar satın alarak farklı gezegenlerde oynayabilirsiniz. Altınları yüzer yüzer toplandığından dolayı altın biriktirip yeni biyomlar ya da topunuza yeni görünümleri kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Total
0
Shares
2 comments
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts