PokeRick – Pocket Mortys İnceleme

Eski Pokemon oyunlarını sevenler ve Rick&Morty hayranlarına müjde! Pocket Mortys ile tüm galaksideki Mortyleri toplayabilirsiniz!
Pocket Mortys
Pocket Mortys

PokeRick ile tüm galaksi partide!

Merhabalar! Mobidictum  olarak bir süredir hayatımızda eksik olan bir şey olduğunu fark ettik. Sanki birileri küfür etmiyor, geğirmiyor, içki içmiyor veya zevkine neredeyse bir galaksi yaşamını sonlandırmıyordu. Bu eksikliğimizin farkına varınca hiç zaman kaybetmeden arayışa düştük. Aslında arayışa düştük dediğime bakmayın, çok önceden bulmuştuk ama bir anda aklımıza gelmesiyle tavan arasındaki tozlu sandığı açar gibi Pocket Mortys oyununu tekrar açtık.

Pocket Mortys inceleme
Pocket Mortys

PokeRick oyununda amaç ne?

Çocukluğu 90 lar sonuna denk gelen çoğu kişinin bildiği bir efsane vardır ki o da hiç şüphesiz Pokemon‘dan başkası değildir. Çizgi filmlerini izlediğimiz, tasolarını topladığımız hatta işi abartıp Pikachu(?) olduğunu iddia edip camdan atlayanımız bile oldu bu ülke topraklarında. Öylesine benimsemiştik kendisini, öylesine bağırımıza basmıştık. Tabii Pokemon’u bu kadar seven sadece Türk halkı değildi, öylesine bir başarı yakalamıştı ki hala daha çıkmak üzere bir sürü oyunu çıkmıştı. Belki o dönemler bilginiz, imkanınız olmamıştır ve o dönem çıkan Pokemon oyunlarını oynayamamış iseniz korkmayın! Mobidictum sizleri düşündü ve size o aradığınız Pokemon deneyimini o çok sevdiğimiz Rick&Morty ile harmanlanmış halini sundu!

Tabii aslında biz sadece tanıtımını yapıyoruz o ayrı bir konu ama ne demek istediğim anlaşılmıştır.. Peki, olay ne? Oyuna bir Rick olarak başlıyor ve Galaktik Fedarasyondaki en güçlü Morty eğitmeni olmak için yollara düşüyoruz. Bu macerada sayısız evrende sayısız Morty buluyor onları dövüştürüyor, iyileştiriyor, besliyor ve geliştiriyoruz. Böylelikle evrendeki en güçlü Morty eğitmeni olabiliyoruz! 264 farklı Morty yakalayabildiğiniz oyunda hikaye modunun yanı sıra başka oyunculara da karşı savaşabildiğiniz bu oyun tamamen eski, özlediğimiz Pokemon baz alınarak yapılmış.

Pocket Mortys Morty list
Pocket Morty’nin amacı ne?

Toparlayacak olursak:

Eğer siz de nerede o eski Pokemon günleri diye hayıflananlardansanız, Rick&Morty 4. sezon gelene kadar ne yapacağım diye düşünüyorsanız veya sadece mobilde eğlenceli bir oyun arıyorsanız Pocket Mortys tam size göre! Bu ve bunun gibi daha bir çok oyundan haberdar olmak için bizi Twitter ve Facebook‘tan takip etmeyi ayrıca kanalımıza abone olmayı unutmayın! Eğer oyun içerisinde bilmediğiniz bir kavram var ise oyuncu sözlüğümüz yardımıyla bu kavrama bakabilir ve en iyi Morty eğitmeni olma yolunda emin adımlar atabilirsiniz! Bu eğlenceli oyunu Play Store ve App Store üzerinden bulabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler