Project Jump ile yükseklere doğru uçuyoruz!

Project Jump ile sürekli zıplayan bir topu, platform sürekli olarak yükselirken ne kadar yükseğe taşıyabilirsiniz hiç düşündünüz mü?
Jump Around
Jump Around

Project Jump ile sürekli zıplayan bir topu ne kadar yükseğe taşıyabilirsiniz? Üstelik bunu platform sürekli olarak yükselirken yapmayı bir düşünün, kulağa zor geliyor olabilir çünkü gerçekten de zorlu bir oyun. 🙂

Project Jump’ta topu mümkün olduğunca yukarı taşıyın!

Yerli oyun geliştiricisi Gergedan Games tarafından geliştirilen bu oyunda ilk olarak oyunun arayüzünden bahsetmek istiyoruz. Project Jump oyunu arayüz bakımından bayağı renkli, kolay ve anlaşılabilir. Oyunun arayüzünde oyunun zorluk seviyesini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bunun yanında her 12 saatte bir çark çevirerek çeşitli ödüllerden de yararlanabilirsiniz. Oyunu oynarken topladığınız altınlarla da market bölümünden yeni toplar satın alarak görünümü değiştirebilirsiniz.

Oyuna geçmek gerekirse Project Jump’ta sürekli zıplayan bir topu çıkarabildiğimiz kadar yukarıya çıkarmaya çalışıyoruz. Aşağıda yer alan ok tuşlarına basarak topu sağa ve sola hareket ettirebilir ve blokların üzerine çıkarabilirsiniz. Oyunda bir yerlerden sonra zorlaşmaya başlayarak bloklara dikenli engeller çıkmaya başlıyor. Alttan sürekli bir şekilde yükselip sizi strese sokan platformun yanına onlar da eklenince haliyle biraz daha gerilebilirsiniz. Bu oyunda ne kadar sakin olabilirseniz o kadar iyi olur, telaş yapıp ritmi tutturamazsanız işte orada ipin ucu tamamen kopabilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts