RORGAME – Oyunlarla Dolu Bir Dünya Düşünün

RORGAME

RORGAME ile birçok oyunu tek uygulama içinde oynuyoruz! Bir uygulama düşünün, içerisinde birçok oyunu oynayabileceğiniz. İşte tam size göre bir uygulama önerimiz bulunuyor: RORGAME. Blokfield’in geliştirdiği uygulama ile bulmaca oyunlarından, oyun salonlarında oynadığınız MMORPG oyunlarına kadar birçok oyunu oynayabilirsiniz.

RORGAME – Oyun İçinde Oyun

RORGAME dünyada ilk kez ‘’oyun içi ödemeleri kullanıcılara ödül olarak geri veriyoruz’’ sloganı ile açılmayı planlıyor. 3N gibi büyük oyun şirketleri veya normal oyun şirketleri oyun içi ücretlendirmeler ile kar yapmayı planlıyorlar  RORGAME bunların aksine oyun içi ücretli alımları kullanıcılara geri veriyor.

RORGAME
RORGAME – ZIPLAB

Bu ‘oyun içi ücretli alımları ödül vermek’’ için RORGAME‘de blockchainden yararlanılan özel bir ekonomik modelin var olduğu söyleniyor. Uygulama kullanıcıları sıralama ligi aracılığıyla oyun içi ücretli ödeme gelirin bir kısmını ödül olarak dağıtır kalan kısmını ise ROR Token sahipleri almaktadır. ROR Token kolayca blockchain tokenları olarak tanımlanır.

RORGAME’e üye olarak oyunlardaki başarınızı kaydedebilirsiniz. İçerisinde birçok oyun bulunduran RORGAME’de diğer oyunları indirme gereği duymadan tek bir uygulama içerisinden oynayabilirsiniz. Böylece haliyle depolama alanı ve olası şarj problemlerinden de kaçmış oluyoruz. Ayrıca uygulamanın uluslararası servisi ile Asya, Avrupa ve Afrika gibi çeşitli ülkelerde kullanıcılara sahip ve bu kullanıcılar sıralama oyunlarına katılım gerçekleştirmektedir. Hiç tanımadığınız kişiler ile oyun müsabakaları yapmanız çok eğlenceli.Katıldığınız bu oyun müsabakalarından gelir elde etmenizde bu uygulamayı daha eğlenceli yapacaktır.

RORGAME
RORGAME

Güncelleme ile gelen Sıralama Oyunu ile oyunlarda rakiplerinizle yarışabilirsiniz. Ayrıca Google girişi yaparak oyun skorlarınızı kaydedebilirsiniz. Bu da demek oluyor ki oyunun rekabet tarafı da bulunuyor. Sadece offline bir şekilde oynamaktan ziyade oyunu oynayan diğer insanlarla da bir yarışa tutulabilirsiniz.

RORGAME uygulamasının 30’dan fazla mini oyunu var ve bu oyunlar sayesinde mobil cihazınızda harika vakit geçireceksiniz. Dünyanın her yerinden oyuncuları bulabilir ve arkadaşlarınızla kıyasıya rekabet edebilirsiniz. Uygulama şuan için sadece Android sürümü bulunuyor. Yakın zamanda iOS sürümünün de gelmesi planlanan uygulamayı Google Play Store üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

RORGAME’de hangi oyunlar bulunuyor?

RORGAME’i indirdiğinizde içerisinde barındırdığı oyunlar başka herhangi bir indirme işlemi yapmadan oynayabilirsiniz. 30’dan fazla oyun bulunduran Rorgame’de yer alan oyunların bazıları şunlar:

 • Two Dots
 • Dot Invasion
 • Orbit Path
 • Color Shape
 • Circle Hit
 • Climbing King Climb Kim
 • 5 Fruit
 • Moles Attack
 • Pirates of Islets
 • 2048
 • Billiard Blitz Challange

İçerisinde bunca oyun bulunan uygulamaya girip içerisindeki oyunları denemeden olmaz. Rorgame’de bulunan Space Speed oyununa baktığımızda eğlenceli olmasının yanında bir o kadar da sizleri ekrana kitleyebilecek düzeyde olduğunu gördük. Bu diğer oyunlar için de geçerli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Space Speed oyununda adından da anlaşıldığı üzere uzayda hız yapmaktayız, ancak biraz farklı. Giderek hızlandığımız oyunda yıldızları toplarken önümüze çıkan farklı sembollerin de ortasından ve kenarından geçmeye çalışarak engellere takılmamalıyız. Engelleri aştıkça artan zorluk seviyesi sizleri biraz daha dikkatli olmaya itiyor. Olabildiğinizce hızlı olmaya çalışırken dikkatli de davranmanız gerekiyor.

Eğer yok ben biraz daha sakin oyunlar oynamak istiyorum diyorsanız merak etmeyin onlardan da bulunuyor. 2048 oyunu aynı sayıları birbiriyle birleştirip puan kazanabileceğiniz eğlenceli bir puzzle oyunu. Bu oyunda her ne kadar Space Speed oyunu kadar aksiyon dolu olmasa da en az onun kadar dikkatli olmayı gerektiriyor. Hamlenizi yapmadan önce bir sonraki olabilecekleri göz önüne alarak hareket etmeye çalışın. Yapacak hamleniz kalmadığında oyun bitiyor, bu yüzden her zaman bir adım sonrasına da odaklanmalısınız.

RORGAME oynama süresi çok kısadır. İşe gidip gelirken ki boş zamanlarınızda oyun oynayarak değerlendirebilir. Kısa zamanlı sıralama oyunlarına katılabilir ek gelir elde edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts