Rumble Stars Futbol Oyunu

Rumble Stars
Rumble Stars

Rumble Stars, futbolcu olarak hayvanların sahaya çıktığı gerçek zamanlı bir PvP futbol oyunudur. Çılgın karakterlere sahip çok oyunculu patlayıcı futbol, öğrenmesi kolay ancak usta olması zor bir oyun!

Rumble Stars İnceleme

“Evet beyler! Kendimizi çok yormuyoruz. Olabildiğince paslı oynayalım. İki kişi defanstan çıkmıyoruz. Siz kanatlara açılıp, aldığınız topları ortaya ya da ileriye verip tekrar boşa çıkmaya çalışın. Siz de kaleyi gördüğünüz yerden şut çekiyorsunuz.”

rumble-stars

Halı saha maçlarının bu ve buna benzer taktik ve motivasyon konuşmalarını, halı sahaya gitmiş olanlar en az bir kere de olsa duymuşlar ya da yaşamışlardır. Toplumun her kesiminin belki de tek ortak buluşma noktası olan halı sahalar, barındırdığı klişelerle de ilginç bir  kültüre sahip.

Türkiye’de futbola duyulan ilgi hepimizin malumu. Ya izliyor, ya oyun hakkında konuşuyor, ya video oyunlarını oynuyor ya da direkt olarak sahadaki yerimizi alıyoruz. Hal böyleyken, futbolla ilgili her türlü içeriğe bakmadan geçmezsek aklımız orada kalıyor.

Ayrıca sizler için hazırladığımız 5 En İyi Mobil Futbol Oyunu adlı listemize de göz atabilirsiniz.

Rumble-Stars-Soccer

Peki ya futbolu insanlar değil de hayvanlar oynasaydı?

Futbol oyunlarına yenilikçi ve eğlenceli bir anlayışla yaklaşan yapım, ilginç bir futbol deneyimi sunuyor. Toplamda 31 tane hayvan ya da oyundaki adıyla Rumble ismi verilen karakter bulunmakta. Bunlardan yalnızca sekiz tanesini kadronuza alabiliyorsunuz. Seviyenizi arttırdıkça da yeni karakterlerin kilidini açarak kadro seçeneğinizi geliştirebiliyorsunuz. Her karakterin kendine özel güçleri mevcut. Örneğin panda, halı sahada ileride bekleyip gol atmaya çalışan kişi misali bir özelliğe sahipken, kaplan tam anlamıyla yırtıcı forvet rolünü üstleniyor. Timsah, rakiplere saldırıp onları ısırarak yok ederken, boğa da savunma hattınızda boynuzlarıyla top geçer adam geçmez ilkesini uyguluyor.

Rumble Stars Futbol

Kaleciniz sabit olmak üzere sürekli olarak sahaya sürebileceğiniz dört karakter bulunuyor. Diğer dört karakter ise siz sahaya oyuncu sürdükçe kenardan sürekli yenilenerek kadroya dahil oluyor. Karakterler savunma ve hücum özelliklerine sahip olduğu için maç öncesinde kadronuzu belirlerken de bunu göz önünde bulundurarak taktik anlayışınızı oturtmanız size avantaj sağlayacaktır.

Rumble Stars Kadro

Kadro hazırlığınız bitince tek yapmanız gereken maça girip, dünyanın herhangi bir noktasındaki oyuncuyla eşleşmeniz. Maçlar belli bir süre sınırında oynanmakta ve 3 gole ulaşan ilk takım maçı kazanarak çeşitli ödüller kazanıyor. Kazandığınız bu ödüller doğrultusunda da karakterlerinizi geliştiriyor, yeni sahaların kilidini açabiliyor ve yenilmez bir takım olma yolunda ilerleyebiliyorsunuz.

Bu aksiyon dolu gerçek zamanlı PvP futbol oyununda, destansı Rumble Stars takımınızı toplayın ve liglerde yükselin! Rumbler’larınızı mükemmel konuma getirin, zamanlama konusunda usta olun, rakiplerinizi geride bırakmak ve ciddi hedefler ortaya koymak için stratejik kombinasyonlar oluşturun! Ardından takımınızı yükseltin ve sıralamada dünyayı ele geçirin.

Rumble Stars’ı Google Play Store ve App Store‘dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler