Shooter Heroes ile canavarları temizleyin!

Levent Yavuz tarafından geliştirilen 2D aksiyon dolu shooter oyununda etraftan gelen yaratıkları öldürüp bölümleri geçmeye çalışıyoruz.
Shooter Heroes
Shooter Heroes

Yerli mobil oyun incelemelerine Shooter Heroes ile bir yenisini daha ekliyoruz. Levent Yavuz tarafından geliştirilen 2D aksiyon dolu shooter oyununda etraftan gelen yaratıkları öldürüp bölümleri geçmeye çalışıyoruz.

Shooter Heroes

Shooter Heroes oyununda canavarları öldürerek bölümleri geçmeniz gerekiyor. Dalga dalga gelen canavarları temizledikten sonra ortaya çıkan büyük canavarı da öldürebildiğiniz zaman bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

Shooter Heroes boss
Dalga dalga gelen yaratıklardan sonra bölümü geçmek istiyorsanız bölüm sonu canavarını da yenmelisiniz.

Oyunda yaratıkları öldürdükçe para kazanabilir, kazandığınız paralarla da yeni karakterlerin kilidini açabildiğiniz gibi aksesuarlar alabilir ya da yeni haritalara sahip olabilirsiniz. Alacağınız her aksesuar sizlere farklı farklı özellikler kazandıracak. Bunun yanında karakterinizin daha güçlü olması için yeni karakterler de satın alarak gücünüzü arttırabilirsiniz. Eğer yeni karakter almak istemezseniz ama yine de gücünüzün az olduğunu düşünüyorsanız mevcut karakterinizin gücünü de arttırabilirsiniz. Oyunda ilk başladığınız karakterle birlikte toplam 5 karakter bulunuyor. Yeni haritalar alarak kazandığınız parayı ekstra katlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts