Silkroad Online Mobile Bilgisayardan Nasıl Oynanır?

Silkroad efsanesi Silkroad Online Mobile ile devam ediyor.
Silkroad Online Mobile

Silkroad Online Mobile, efsane oyunun hayranlarını buluşturan bir oyun olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Biz de bu içeriğimizde, efsane oyunun mobil versiyonunun BlueStacks ile bilgisayardan nasıl oynanabileceğine bakacağız.

Silkroad Online Mobile aslında Türkler için ayrı bir yere sahip. Çünkü oyunun testleri Türkiye ve Mısır’da yapıldı. Yani dünyada ilk önce sadece Türkler ve Mısırlılar oyunu gördü ve deneyimleme şansına sahip oldu. Oyunun geliştirilmesinde ve iyileştirilmesinde oyuncularımızın katkısı çok büyük. Haritanın sağ üsttünde çıkan mor renk, eşyalara artı basarken çıkan kara durmanlar ve çok daha fazlası… İşte tüm efsane SRO nostaljisini bu oyun ile yaşayabileceksiniz.

Silkroad Online Mobile ile Geçmişe Dönüyoruz!

Silkroad Online Mobile

Oyuncuların şu an için şikayet ettiği en büyük şey oyun içindeki hatalar. Telefondan oynarken bu tarz hatalar can sıkıntısı olabiliyor. Ancak BlueStacks gibi emülatör ile oynarken bu tarz sıkıntıların birçoğu yaşanmıyor. Bu da oyunculara keyifli ve kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor.

Sunucu

Silkroad Online Mobile

Silkroad Online Mobile oyununa giriş yaptığınız ilk aşamada o an aktif olan sunucuları görebilirsiniz. Yeşil renkli sunucular akıcı olarak nitelendiriliyor. Turuncu renk kalabalık, kırmızı ise o sunucunun dolu olduğu anlamına geliyor. Z1 ve Z1 kategorilerinde toplamda 19 tane sunucu bulunuyor.

Karakterimizi Seçelim

Silkroad Online Mobile

Oyunun bu aşamasında 6 farklı karakterden birini seçiyoruz. Ayrıca sağda yer alan bölümden karakterimizin adını ve cinsiyetini belirleyebilirsiniz. Soldan ise karakter görünümünü üç farklı şekilde belirleyebilirsiniz. Burada yer alan karakterler Bicheon, Heuksal, Pancheon, Savaşçı, Usta ve Papaz.

Oyuna Otomatik Görevlerle Başlıyoruz!

Silkroad Online Mobile

Oyuna ilk girdiğimizde otomatik görev listesini yapıyoruz. Oyun sizi bir süre otomatik olarak yönlendiriyor. Bilgisayardan oynarken ayarlamaları ve karakter yönetimini yapmak biraz daha kolay oluyor. Soldaki görev bilgilerine tıklayarak direkt otomatik olarak görevin olduğu yere gidebiliyorsunuz. Bu bölümde belli bir süre oyunun talimatlarını izliyoruz.

Oyunun Geliştirilmesi Halen Devam Ediyor!

Silkroad Online Mobile’ı BlueStacks ile oynarken oyundaki temel hataların bir çoğu meydana gelmiyor. Ancak yine de telefondan oynayanlar birçok hata veya sorunla karşılaşabiliyor. Oyunun yapımcıları bu konuda PC versiyonunun tamamlanmasının bile yıllar sürdüğünü bu nedenle mobil oyun için oyuncuların tam kalitede bir deneyim için bir süre daha beklemeleri gerektiğini belirtti.

Yetenek Kullanmak Bilgisayarda Çok Kolay!

Silkroad Online Mobile

Mobilde yetenek barları biraz küçük ve kullanırken oyuncular sorunlar yaşayabiliyor. Ancak bilgisayardan oynarken çok daha rahat ediyorsunuz. Özellikle grind yaparken yani canavar keserken bilgisayardan oynamanın avantajlarını sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Silkroad Online Mobile Bilgisayardan Nasıl Oynanır?

Silkroad Online Mobile’ı bilgisayardan oynamak için öncelikle BlueStacks‘i bilgisayarınıza yüklemeniz gerekiyor. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama ile sadece SRO değil aynı zamanda birçok mobil oyunu ve uygulamalarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. BlueStacks kurduktan sonra yapmanız gereken tek şey oyunu indirmek. Ondan sonra BlueStacks sizin için otomatik olarak oyunu kuracak ve Silkroad deneyimine başlayabileceksiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler