Sonsuz Koşu Oyunu: Sky Dancer Run

Sky Dancer Run
Sky Dancer Run

Sky Dancer Run ile Sonsuz Bir Parkurdayız!

Telefonunuzda oynayabileceğiniz en popüler mobil oyunlar listesi yapılsa Subway Surfers gibi sonsuz koşu olarak tanımlanan oyunlar muhtemelen ilk 10’a girer. Basit ama aksiyon dolu oynanabilirliğiyle hem anlık tepkilere güvenmeyi gerektiren hem de macera duygusunu tetikleyen bu oyunlara farklı bir bakış imkanı sunan Sky Dancer Run, bir dönem moda olan parkuru telefonunuza getiriyor.

Sky-Dancer-Run

Minimal sanat tasarımıyla dikkat çeken Sky Dancer Run’da hedef, duraklamadan koşmaya devam etmek. Ancak koşmanın yanında havada süzülen diğer koşu platformlarına da zıplamak ya da kontrollü bir şekilde aşağıdakilere düşmen gerekiyor.

Oyunun kontrolleri, diğer sonsuz koşu oyunlarında olduğu gibi oldukça basit. Ekranın sağına ya da soluna dokunarak yön verebildiğiniz koşucu, ekranın iki yanına aynı anda basıldığında da zıplayarak diğer platforma geçiyor. Oyun içindeki ekstra görevleri yaparak da daha fazla puan kazanabileceğiniz Sky Dancer, farklı haritalarda farklı görevler barındırıyor. Sonsuz koşu oyunlarını daha estetik bir şekilde sunan Sky Dancer Run oyununda sanat tasarımı, özellikle de haritalar oldukça güzel ve başarılı bir şekilde tasarlanmış. Oynanırlık ise oldukça basit ama ilerleyen aşamalarda oyun epeyce zorlaşıyor.

Sky-Dancer-Run

Gökyüzü dansçısı Sky Dancer olarak tanımlanan 10’dan fazla karakter barındıran oyun, toplanan puanlarla bu karakterleri oyunculara sunuyor. Ayrıca oyun içi mağazasından bu karakterleri para karşılığında da satın alabiliyor ve gökyüzü dansçısını kişiselleştirebiliyorsunuz.

Dünyanın en çok oynanan mobil oyun türleri arasında yer alan sonsuz koşu oyunlarına farklı ve minimal bir yaklaşım sunan Sky Dancer, TOPEBOX imzası taşımakta. Siz de güzel grafiklere sahip bu bağlayıcı oyunu oynamak isterseniz hemen indirmelisiniz.

Sonsuz koşu türündeki Sky Dancer Run oyununu oynamak için yapmanız gereken ise çok basit. Hemen Google Play Store ve Apple Store mağazalarını ziyaret ederek ücretsiz bir şekilde indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler