Squadron 1945 – Savaş Pilotları Buraya!

Squadron 1945

Bugün sizlere Squadron 1945’in incelemesini sunacağım. Squadron 1945, Magma Mobile’a ait bir arcade oyun. Çok yormayan, tamamen aksiyon içeren bir yapısı var. Oyunun konusu şöyle, oyun herhalde 1945 yılında geçiyor ki öyle isimlendirmişler. size ait 4 tane uçan savaş aracı var, bunlarla düşman uçaklarını yoldan temizleyip bölümü bitirmeye çalışıyorsunuz.

Oyunu klasik arcade oyunlardan ayıran ufak bir özellik var, ateş etmek için sürekli ekrana dokunuyor olmanız lazım. Mermi sıkıntınız yok. Basmadığınız anda oyun yavaş çekime giriyor ve siz yeni savaş aracı seçebiliyorsunuz. O yüzden parmaklarınızı çabuk yormayın.

Savaş araçlarını şöyle sırayalabilirim.

-Dümdüz ateş eden savaş uçağı

-Saçmalı ateş eden uzay gemimsi uçak

-Güdümlü füze yollayan füzeci uçak

-Ne var ne yok silip süpüren helikopter

Benim favorim helikopter. Çünkü önüne ne gelirse temizliyor. Havada uçuşan mermiler dahil. Düşman savaş uçakları da doğal olarak türlü türlü mermi yağdırıyor size. Diğer uçakların aksiyonu bol fakat helikopter tam bir temizleme aracı. Özellikle güçlendiriciler sayesinde mermisinin alanı genişliyor ve daha fazla alanı temizliyor.

squadron-1945-helicopter-action

 

Oyunda türlü türlü güçledirici var. Merminizi güçlendirebilir, zırh alabilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam 4 katına kadar güçlendirebiliyor mermiler. Ekranın sağ üst köşesinde o an gördüğünüz tüm düşmanları temizleyen bir bomba var, zorda kalırsanız onu kullanabilirsiniz. Şanslıysanız güçlendirici olarak tekrar karşınıza çıkar. Tek kullanımlık olsa da tekrar kazanmanız mümkün.

Toplamda 3 tane harita var. Her haritanın alt bölümleri var. Bunları bitirdikçe haritayı tamamlamış oluyorsunuz.

Savaş uçaklarını hazırlayın, düşmanlarla kapışmaya başlayın.

 

 

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts