StopBot – Engellere dokunursanız yanarsınız!

StopBot ile yerli mobil oyun incelemelerimize bir yenisini daha ekliyoruz. Baki Öztepe’nin geliştirdiği StopBot ile reflekslerinizi geliştirebilirsiniz.
StopBot
StopBot

StopBot ile yerli mobil oyun incelemelerimize bir yenisini daha ekliyoruz. Baki Öztepe tarafından geliştirilen Arcade türündeki StopBot ile reaksiyon hızınızı test edebilirsiniz.

StopBot ile reflekslerinizi kolaylıkla geliştirebilirsiniz

StopBot’da bir önceki incelemelerimizde de karşılaştığımız üzere sade, kolay ve basit bir arayüze sahip. Sırasıyla levelleri geçerek bir üst seviyeye geçmeye çalıştığımız bu oyunda isterseniz önceki levelleri tekrar tekrar oynayabilirsiniz. Bunun yanında Arcade modu ile sınırsız olarak yapabildiğiniz en üst dereceyi yapmaya çalışabilirsiniz.

Bir daire üzerinde sürekli olarak dönen topu engellere çarpmadan ne kadar kontrol edebilirsiniz? Üstelik Arcade modunda zaman geçtikçe zorluğu artarken bu hiç de kolay değil. Lazer ışınları belirdiği anda topun lazerlerin temas etmediği bir yerde emin olduğunuz anda ekrana dokunun ve durun. Lazer ışınları topa temas ederse yanarsınız, ancak değmezse birkaç tekrardan sonra seviye atlayacaksınız. El göz koordinasyonu açısından bir hayli geliştiren bu oyunda refleksleriniz konusunda yetersiz hissediyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. Diğer oyun incelemelerimizi merak ediyorsanız “İnceleme” sayfamıza göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts