En Hızlı Tenis Deneyimi: Tennis Clash

Tennis Clash
Tennis Clash

Tennis Clash, animasyon tarzındaki grafikleri, kolay oynanış yapısı ve maç sürelerini minimuma indirmesiyle tenis oyunları kategorisine dikkatleri üzerine çekecek şekilde dahil olan yepyeni bir oyun.

Tennis Clash İnceleme

Tenis sporuyla ilgisi olsun ya da olmasın herkes maçların çok uzun sürelere tamamlandığını mutlaka bilir. Öyle ki özellikle erkekler tenis maçların üç set üzerinden oynanmasından ötürü bazı maçlar 4-5 saat bile sürebiliyor. Ülkemizde de düzenli tenis maçı izleyen kitlenin sınırlı olduğunu da göz önüne alırsak, bu izleme alışkanlığına sahip olmayan kişiler için herhangi bir teniz maçını izlemek belli bir süre sonra açık söylemek gerekirse işkence haline gelecek.

Oyun sektörüne baktığımızda  ise izleme oranlarına kıyasla tenis oyunlarının ilginç şekilde bir hayli fazla tercih edildiğini görüyoruz. Burada elbette ki gerçek sürelerle değil de daha kısa sürelerle oynanıyor, açıkçası hızlı tüketiliyor olması da tercih için büyük etken oluyor. Peki ya sadece birkaç dakikalık tenis maçlarına ne dersiniz?

Tennis Clash
Tennis Clash

Tennis Clash, yayınlanalı henüz birkaç hafta olmasına rağmen bir hayli hatırı sayılır derecede indirme rakamlarına ulaştı. Ayrıca iyi indirme rakamlarının yanında olumlu eleştiriler yağmuruna da tutulmuş durumda. Oyunu benzerlerinden ayıran en önemli özelliği sadece parmağınızı kaydırarak oynayabiliyor olmanız. Oyuncunuzu yönlendirmek için joystick ya da vuruş stilinizi seçebileceğiniz birden fazla buton bulunmuyor. Bu durum, karaktere hakim olamamak açısından bazı oyun severlerin hoşuna gitmese de kısa sürelerle kendini yormadan tenis zevki yaşamak isteyen kullanıcılar için bulunmaz bir velinimet.

Eğer antrenman modunu saymazsak oyun tamamen online maçlar üzerine kurulu ve bu şekilde ilerliyor. Sahip olduğunuz para tutarında çevrim içi turnuva maçlarına giriyorsunuz. Eğer girdiğiniz turnuvada galip gelebilirseniz turnuvadan kazandığınız parayı da hanenize ekliyorsunuz. Bu şekilde de hem karakterinizi geliştiriyor hem yeni ekipmanların kilidini açıyor hem de daha fazla para kazanabileceğiniz turnuva maçlarına katılabiliyorsunuz.

Tennis Clash’ı henüz oynamadıysanız karşınızda sizin için harika bir fırsat duruyor! Hemen Google Play Store ve Apple Store mağazalarını ziyaret ederek oyunu ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler