The Mighty Quest for Epic Loot İnceleme

The Mighty Quest for Epic Loot
The Mighty Quest for Epic Loot

The Mighty Quest for Epic Loot, gökyüzünde asılı Opulencia ismindeki büyülü topraklarda bulunan kalelerde krallık tahtını ele geçirmeye çalıştığımız bir rol yapma oyunu.

Mighty Quest – Gökyüzündeki Kale Savaşları

Bilgisayar ya da konsol platformlarına özel oyunların mobile uyarlanması konusunda sizlere her daim bilgiler vermekteyiz. Pc ve konsolda hem oyun üretimi hem de talep oldukça fazla. Ama yakın zamanda Google Stadia‘nın da devreye girecek olmasıyla birlikte bu platformlardaki talebin elbet düşmesi bekleniyor. Bu yüzden mobil oyunların pazardaki payının daha da artması büyük beklentiler arasında.

The Mighty Quest for Epic Loot

Özellikle son birkaç yıldır Pc ve konsoldaki oyunların mobil versiyona uyarlanmasına oldukça şahit olmaktayız. Neredeyse aynı grafik ve oynanış kalitesiyle bizlere sunulan mobil oyunlara yaklaşık iki hafta önce çıkan Mighty Quest’de eklendi.

The Mighty Quest for Epic Loot, gökyüzünde asılı olan Opulencia ismindeki büyülü topraklarda bulunan kalelerde krallık tahtını ele geçirmeye çalıştığımız bir rol oyunudur. Uzun yıllardır PC’de hatırı sayılır bir hayran kitlesi tarafından sevilerek büyük bir zevkle oynanmakta. Mighty Quest mobilde çıktığı andan itibaren sadece birkaç günde yüksek indirme sayılarına ulaştı.

Mighty-Quest-Mobile

RPG kategorisi özelinde baktığımızda alışılmış türde bir oyun olarak gözükse de esprili diyalogları ve eğlenceli karakterleriyle kendi tarzını ortaya koymakta. Amacınız, goblinlerin, iskeletlerin, çeşitli devasa bölüm sonu canavarlarının cirit attığı kalelere saldırarak en son adaya ulaşmak ve bu şekilde tüm bölümleri geçmek. Bunun yanında karakterinizi geliştirerek her açıdan kişiselleştirebilir, bazı özel saldırı güçleri sayesinde de farklı stratejilerle savaşlardan en az hasarla çıkmaya çalışmaktasınız.

İlk bakışta tek oyunculu bir oynanış sunsa da yeterli seviyeye gelindiğinde PvP moda geçerek gerçek oyuncularla savaşa girebilirsiniz. Bu açıdan da 1000’i aşkın teçhizatla kişiselleştirebildiğiniz karakterinizle dünya sıralamasında 1 numaraya yükselme mücadelesi vermek apayrı bir zevk katıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler