The Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı İnceleme

The Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı
The Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı

Merhaba Mobidictum takipçileri. The Walking Dead mobil oyun serisine yeni bir ücretsiz mobil oyun daha ekledi ve Walking Dead hayranlarını sevindirecek olan The Walking Dead: Ölüm Kalım Savaşı çıktı. Her ne kadar Rol Yapma Oyunu (RPG) gibi gözükse de Strateji oyunu ögeleri fazlasıyla bulunmakta. The Walking Dead’ in adından tahmin edeceğiniz gibi zombileri öldürerek hayatta kalıyorsunuz ama nasıl? Zombileri yok ederek hayatta kalanları kurtarıyorsunuz ve malzemeler toplayarak hem karakterlerinizi hemde kentinizi geliştiriyorsunuz. Geliştikçe dış dünyaya açılıyor başka oyuncular ile savaşma deneyimi kazanıyorsunuz.Bu harika serinin yeni oyunu The Walking Dead: Ölüm Kalım Savaşını  BlueStacks 4 üzerinden daha akıcı grafikler ve daha rahat bir oynama deneyimi ile rahatça oynayabilirsiniz.

The Walking Dead: Ölüm Kalım Savaşı

Ölüm Kalım Savaşı zombileri öldürerek hayatta kaldığınız ve hatta sadece zombileri değil sizler gibi olan diğer insan gruplarıyla da savaştığınız bir mobil oyun. Sadece tek bir karakter değil birden çok karaktere sahip takımlara sahip oluyorsunuz. Oyuna ilk girdiğinizde gelen diyalogların ardından sizlere düşmanları nasıl öldüreceğiniz bir öğretici bölüm geliyor. Bu öğretimde, ekrana gelen bilgi yazıları ile yönlendiriliyorsunuz. Eğitimin devamında sizleri görevler, kent ve karakterler kısmına yönlendirecek ve oyundaki deneyiminizi arttıracak.

The Walking Dead Antrenman

The Walking Dead Antrenman

The Walking Dead: Ölüm Kalım Savaşı Görevleri Nasıl?

The Walking Dead: Ölüm Kalım Savaşında sizlerden yapmanız istenen hikaye görevleri bulunmakta. Bu görevleri yaparak teçhizatlar, karakterler, çeşitli silahlar, yemekler, deneyim puanları, sizlere katılabilecek yeni insanlar ve malzemeler kazanıyorsunuz. Hikaye görevlerinin dışında günlük görevler ve bu görevlerin sonucunda kazanılan başarılardan alabileceğiniz ödüller mevcut.

The Walking Dead Görev
The Walking Dead Hikaye Görevleri

The Walking Dead: Ölüm Kalım Savaşında Kenti Nasıl Geliştiririz?

Peki, bu malzemeler neye yarıyor? The Walking Dead: Ölüm Kalım Savaşının bahsettiğimiz strateji kısımlarından biri olan nokta kentinizin inşası. Kentinize eğitim alanı, konaklar, çiftlik, malzeme inşa alanları ve kamplar vb. alanlar kuruyorsunuz. Elde ettiğiniz ödüller ile kentinizi geliştiriyorsunuz. Tabi her yapının gelişimi birbiri ile bağlantılı. Eğitim alanı yapmak istiyorsanız Belediye Binasını yükseltmeniz gerek bunun için gereken malzemeyi de malzeme imalathanesi gerekiyor. Yani bakıldığı zaman aslında gayet detaylı ve keyif verici yapılmış. Bu detay oyunu daha çok sürükleyici hale getiriyor. Başta sizlere verilen kent alanı kısıtlı fakat oyunun ilerleyen kısımlarında diğer alanlar teker teker açılıyor.

The Walking Dead Kent
The Walking Dead Kent Nasıl Geliştirilir ?

The Walking Dead: Ölüm Kalım Savaşı Karakterleri

Neler ve Nasıl Geliştirilir?

The Walking Dead: Ölüm Kalım Savaşı karakterleri arasında diziden ve çizgi romanlardan Rick, Glen, Maggie, Carl gibi tanıdığımız karakterler mevcut. Yani oyun sadece bir zombi dünyası ile sınırlı kalmamış dizi ve çizgi romana da değinmiş. Bu karakterler yükseltilebiliyor. Görevlerden toplanılan malzemeler ile atış, savunma, can seviyesi gibi özellikleri geliştiriliyor ve silahlar ile donatılabiliyor. Bir şeyi daha ekleyelim unutmayın oyunda yalnız değilsiniz.  6. seviyeden sonra sizler gibi kentlerini ve takımlarını geliştiren oyunculara karşı savaş açabiliyor, onlardan kaynak ve ün kazanıyorsunuz. Bu hem kişisel hem de diğer oyuncular ile birlikte oluşturduğunuz takımlar halinde yapılıyor.

The Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı Karakterleri
The Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı Karakterleri

The Walking Dead: Ölüm Kalım Savaşı İndir

Bu heyecan ve sürükleyici mobil oyunu sadece telefonunuzda değil aynı hesapla hiçbir kayıp yaşamadan bilgisayarınızdan BlueStacks ’in yeni sürümü ile oynayabilirsiniz. Eğer sizde bilgisayar başında sıkılmak istemiyor ve rakiplerinize baskınlar yapmak istiyorsanız BlueStacks 4 performansı sayesinde bu deneyimi yaşamalısınız.

The Walking Dead: Ölüm Kalım Savaşını BlueStacks 4 ile oynamak için tıklayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler