Trivia Crack İncelemesi – Yeni Bağımlılığımız!

Etermax yapımı Trivia Crack sosyal bir bilgi yarışması. Son zamanlarda iyice popülerliği artan oyunu sizler için inceledik.
Trivia Crack
Trivia Crack

Etermax yapımı Trivia Crack sosyal bir bilgi yarışması. Son zamanlarda iyice popülerliği artan oyunu sizler için inceledik. Oyuna Facebook hesabınızla veya e-mail adresimizle üye oluyoruz. Ücretsiz güçlendirmelerimizi aldıktan sonra oyun modu seçerek yarışmaya başlıyoruz. Karşımıza iki seçenek çıkıyor. Birisi bilgisayara karşı yarışabileceğimiz seçenek, diğeri arkadaşlarımıza veya rastgele insanlara meydan okuyarak girebildiğimiz seçenek. Öncelikle bilgisayara karşı yarışıp, kategorileri geçtikçe kartlar kazanmalı ve bu kartlarla karşımızdaki insanlarla yarışmalıyız.

Trivia Crack!

Oyunun diğer bir seçeneği ise rastgele insanlardan oluşan bir grupla turnuvaya girmek. 10 dakika süresi olan yarışmada en hızlı şekilde en çok soru bilen kişi ödülleri alıyor. Oyunda birden çok harcama birimi var. Dönüşler, kuruş ve elmas. Her birinin oyunumuzda güçlendirme olarak farklı etkileri var.

Trivia Crack ile soruları bilin!
Trivia Crack ile soruları bilin!

Trivia Crack oldukça sosyal bir oyun. Oynadığımız kişilerle uygulama içinden mesajlaşabiliyoruz. Bu kişilerin Facebook arkadaşımız olmasına da gerek yok. Bu da oyunu kendi başına bir sosyal ağ haline getiriyor. Etkinliğinin ve popülerliğinin en büyük sebeplerinden birisi de bu. Türkçe soru havuzu henüz pek yeterli olmasa da sürekli soru ekleyen kullanıcılar sayesinde her geçen gün büyüyor. Oyunu Google Play‘den ve App-Store‘dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler