Vampire’s Fall: Origins – Köyü Kötülüklerden Koruyoruz

Vampire's Fall
Vampire’s Fall

Vampire’s Fall: Origins – Açık dünya RPG oyunu

Vampire’s Fall: Origins, sıra tabanlı dövüş içeriğine sahip, 2 boyutlu bir açık dünya RPG oyunudur. Vampire’s Fall’a girdiğinizde karşınıza karakter yaratma bölümü geliyor. Bu bölümde karakterinizin fiziksel özelliklerini zevkinize göre ayarladıktan sonra dahil olacağınız aileyi seçmeniz isteniyor. Her ailenin kendine has özellikleri bulunuyor. Dahil olacağınız aileyi de seçtikten sonra oyun içerisinde keşfe çıkabilirsiniz. Her yeri yıkıp yakacak mısınız yoksa herkesin hasretle beklediği o kahraman mı olacaksınız? Güçlerinizi diğer oyuncularla savaşmak için mi yoksa acımasız canavarları avlamak için mi kullanacaksınız bu tamamen sizlere kalmış.

 Vampire’s Fall: Origins

Köyün sakinleri uzun yıllardır huzurlu ve mutlu yaşamın tadını çıkarmaktaydı. Ancak şu sıralar böyle bir şey mümkün değil çünkü kara büyüler konusunda usta bir büyücü hakkındaki dedikodular tüm köyü sarmış durumda. Köyü saran dedikoduların gerçek olmasından endişe duyan köylüler, oluşabilecek en kötü ihtimale karşı milis kuvvetlerini hazırda tutuyorlar. Sizler de köyü korumaya hazır bir askersiniz. Sizler farkında olmasanız da kaderin sizler için bazı özel planları bulunuyor.

 Vampire’s Fall: Origins

Vampire’s Fall’da Diyalogları Seçerek Kaderinizi Belirleyin

Kendi dövüş tarzınızı yaratın. Aksiyon RPG oyunu Vampire’s Fall ile karakterinizi üç farklı beceri ağacı ve on dört yetenek ile özelleştirebilirsiniz. Taktiksel RPG açık dünya oyununu keşfederken kalkanları parçalamaktan, şimşekler çaktırma veya savaş alanında akrobasi yapmaktan oldukça hoşlanacaksınız.

Değerli generallerle konuşun, rastgele çiftçiler ve korkulu sihirbazlar ile esprili diyalog seçenekleri arasından seçiminizi yapın ve kendinizi özenle hazırlanmış bir dünyaya bırakın. Keşfedilecek inanılmaz derecede büyük bir harita, ortaya çıkarılacak gizli ikramlar, kilidini açma becerileri ve bu karanlık fantezi oyununda öldürülecek birçok canavar var.

Arkadaş ya da düşmanlarınızı yağmalama zamanı başlasın.

Vampire’s Fall: Origins oyununu Google Play Store ve Apple Store ile ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler