Vikings: War of Clans Mobil İnceleme

Vikings: War of Clans Mobil
Vikings: War of Clans İnceleme

Plarium LLC firmasının geliştirdiği Vikings: War of Clans, 3 boyutlu strateji ve MMO oyunudur. Ücretsiz bir şekilde Google Play ve App Store’da indirebileceğiniz bu oyun, popüler strateji oyunlarından bir tanesidir. Her ne kadar reklamlarında gemileri görsek de, inceleme yazısı yazan bazı sitelerde de gemi var deniliyor. Ancak oyunda gemi savaşı olmadığı gibi oyun geliştiricileri dahi oyun içerisinde bir tane bile gemi olmadığını belirtmiştir. Buna rağmen 10.000.000’dan fazla kullanıcısına sahip Vikings: War of Clans mobil oyunu, kaliteli grafik ve kolay oynanışı ile tercihler arasındadır. Ayrıca Türk kullanıcılara özel Türkçe dil desteği sunması bizler için de avantaj sağlıyor. Diğer strateji oyunlarından farklı bir şekilde tüm savaşçı sınıflarını yükseltmeye gerek kalmadan istediğiniz savaşçı sınıflarında ilerlemenizi sağlıyor. Bundan dolayı her kullanıcının kendine özel sınıfı ve özellikleri bulunuyor. Seçenek fazlalığı sunması ile rağbet gören strateji oyunları arasında Vikings: War of Clans inceleme yazımızda detaylarını görebilirsiniz. Eğer siz de bu tarz mobil strateji oyunlarından hoşlanıyorsanız, mobil strateji oyunları öneri listemize kesinlikle göz atmalısınız.

Vikings: War of Clans Savaşları

İnşa et, ordu ve kaynak üret, ordularını geliştir ve yağmalamaya başla. Vikings: War of Clans oyununda ister diğer online kullanıcılara saldırarak ordularını öldürebilir ve kaynakları toplayabilirsiniz. İsterseniz de oyunun sunduğu moblara saldırarak kaynak ve çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. Vikings: War of Clans Türkçe dil desteği sayesinde görevleri daha iyi anlayarak kolayca yapabilirsiniz. Oyunun amacını ve yapılması gerekenleri okuyabilirsiniz. Bölgenize hakim olmak için ordularınızı ve kalenizi güçlendirmeniz gerekiyor. Bunun dışında daha hızlı gelişim ve güç için klanlara girmeniz en iyisi olacaktır. Klan sayesinde diğer oyuncular ile yardımlaşabilir, savaşlara beraber katılabilir ve düşmanlarınızı bozguna uğratabilirsiniz. Günlük görevleri de tamamlayarak daha fazla ödüle ulaşabilirsiniz.

Vikings: War of Clans Mobil
Vikings: War of Clans

Her kullanıcının barındırdığı Hero sayesinde orduların gücü artmaktadır. Hero karakterleri sayesinde savaşlarda orduların yürüyüş hızı, saldırı, can ve savunma gücü gibi ekstra güçler ekleniyor. Bu sayede kazanma olasılığı da artıyor. Bununla birlikte kahramanlarınıza item yani eşya (silah, zırh, aksesuar gibi) üreterek daha da güçlendirebilirsiniz. Ayrıca 1 kullanıcıya birden fazla saldırdığınız zaman kalesinin yandığını bütün oyuncular da dünya haritasından görebiliyor. Grafik anlamında gayet iyi olduğunu da söyleyebiliriz. Vikings: War of Clans oyununda kuracağınız orduyu güçlendirmek için kaynaklarınızın dolu ve araştırmalarınızın da yüksek olması gerektiğini unutmamalısınız. Oyunda offline olacağınız zamanlar kalkan kullanmanız halinde diğer oyuncular size saldırı yapamaz ve kaynaklarınızı da alamaz. Bu tür stratejiler ile hızlı gelişebilir ve güçlenebilirsiniz. Klan savaşı severler için bir diğer klan savaş oyunu Clash of Clans incelememize de göz atabilirsini.

Vikings: War of Clans Mobil
Vikings: War of Clans

 

Vikings: War of Clans Özellikleri

  • Klasik şehir kurma
  • Ordu üretip istediğin sınıfta ustalaşma
  • Hero ve Ekipman üretme
  • Kaliteli grafik
  • Klan
  • PVP savaşları
  • Online oynama
  • Oyun içi satın alma seçenekleri

Vikings: War of Clans İndirme Seçenekleri

Vikings: War of Clans Android cihazlarda, Apple, Bluestacks 4 ve Plarium Play programında ücretsiz oynayabilirsiniz. Android akıllı cihazlarda 4.1 ve üzeri sürümlerde çalışırken 96 MB boyutundadır. Google Play Market indirme sayısı olarak 10 Milyonu geçtiğini söyleyebiliriz. Bluestacks 4 için Vikings: War of Clans apk oyununu da indirebilirsiniz. Vikings: War of Clans IOS cihazları için App Store’da 7 ve üzeri sürümler çalışmaktadır. Boyutu 204.8 MB olan bu oyun, iTunes marketinde strateji oyunlarında 128. Sırada yer almaktadır. Plarium Play programında oynama isterseniz resmi sitesine giriş yapmanız yeterlidir. Plarium oyun geliştiricilerine ait tüm oyunlara da erişebilir ve oynayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler