Walk Master İncelemelesi

Walk Master
Walk Master

Walk Master

Yürümeyi bildiğinizi mi sanıyorsunuz? Bir daha düşünün! Walk Master ile yürümeyi yeniden öğreneceksiniz. Macera dolu bir yürüyüşe hazır olun! Sevimli kahramanlarımızla fantastik mekanlarda çubuklarla yürümeye çalışacağız.

Walk Master Sistem Gereksinimleri

Android Telefonlar İçin: Google Play Store’da oyunu 54.8 MB kapasiteyle indirebilirsiniz. Oyunun şu andaki mevcut sürümü 1.14 sürümüdür. Android 4.4 ve sonrası sürüme sahip telefonunuz varsa oyunu rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Şu ana kadar Google Play Store’da oyunu 1 milyondan fazla kişi indirdi.

Walk Master Google Play Store

Iphone Telefonlar İçin: 149,7 MB kapasiteyle oyunu Apple Store’dan indirebilirsiniz. iOS 9.0 ve üstü güncellemeye sahip olan telefonlarınızla bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. 9+ yaş gurubunun oynaması için uygun olduğunu belirtelim.

WALK MASTER APPLE

Walk Master Neler Var?

Ormanda, tarlalarda, göllerin üzerinden ve daha birçok zorlu parkurda, dikkat ve zamanlama beceriniz ile yürüyüşe çıkacaksınız. Oyunu yükleyip açtığınızda karşınıza uzun iki çubuk üzerinde duran bir keçi görüyorsunuz. Nasıl oynayacağınızı oyun size anlatıyor. Tek parmağınızla dokunmatik ekranda oyunu oynayabilirsiniz.

Parmağınızı ekranda ileri kaydırdığınızda kahramanımız çubuklar üzerinde ileriye doğru gidiyor. Oyunda kontrol noktaları var ve bu noktalardan geçtiğinizde size altın para veriliyor. Hendeklerden geçerken dikkat etmeniz gerekiyor. Vahşi ve yırtıcı balıklara yakalanabilirsiniz. Her bölümün sonunda yer alan kontrol noktasına vardığınızda bölümü tamamlamış oluyorsunuz.

Oyunda belirlenen görevler var. Bu görevleri sayısı kadar tamamladığınızda yeni karakterleri ve daha birçok şeyi açabiliyorsunuz.

WALK MASTER

Karakterleri açabilmeniz için oyunda topladığınız altınların yeterli olması gerekiyor. Oyunda toplam 26 karakter bulunuyor. İlk oyuncumuz bir keçi, daha sonra sosis ve uzaylı gibi karakterlerle de oynayabiliyorsunuz.

Oyunda gayzerlerden, dikenli tellerin olduğu çukurlara kadar birçok farklı engel bulunuyor. uzun çubuklarla bu engelleri aştığınız takdirde, yeni bölümlere ulaşabiliyorsunuz.

Satın aldığınız karakterlerin kostümlerini değiştirebilirsiniz. Ayrıca üzerinde yürüdüğünüz çubukların da birçok türü var ve bu türleri seçebilirsiniz.

Walk Master

Oyunun Kuralı

Oyunun kuralı, uzun çubuklar üzerinde düşmeden yürümek ve önünüze çıkan engelleri dikkatli bir şekilde aşmaktır. Oynaması kolay gibi görünse de, öyle engellerle karşılaşacaksınız ki engelleri aşabilmek için parmaklarınızın tam olarak hassas olması gerekecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler