Westland Survival İncelemesi

Westland Survival
Westland Survival

Vahşi Batıda Yaşam Savaşı – Westland Survival

Vahşi batıda hayatta kalabilir misiniz? Yeteneklerinize ne kadar güveniyorsunuz? Bunu öğrenmenin tek bir yolu var. O da Westland Survival oyununu oynamak. 2018 yılı yapımı bu oyun sizleri vahşi batının sert iklimine götürecek ve heyecan dolu anlar yaşamanıza neden olacak.

Walk Master Sistem Gereksinimleri

Android Telefonlar İçin: Google Play mağazasında bu oyunu 87 MB kapasiteyle indirebilirsiniz. Eğer telefonunuz Android 4.1 ve daha üstü güncellemeye sahipse, oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Bugüne kadar oyunu mağazadan 1 milyondan fazla kişi indir. Oyunun son güncellemesi 15 Ağustos 2019 tarihinde gerçekleştirildi. Ortalama grafik değerlerine sahip olduğundan dolayı, 900×1200 piksel çözünürlüğe sahip telefonunuz varsa oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Ancak telefonunuzda biraz yer açmanız gerekebilir.

westland survival google play store indir

Iphone Telefonlar İçin: Apple Store mağazasından bu oyunu 541,7 MB kapasiteyle indirebilirsiniz. iOS 9.0 ve daha üstü güncellemeye sahip telefonunuz varsa, oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz. Grafik öğeler Apple sürümünde daha güçlü olduğundan dolayı, normalin üstünde bir telefon modeli gerekebilir.

westland survival apple store indir

Westland Survival Oyununda Neler Var?

Birçok dilde mağazalarda yer alan oyunun Türkçe versiyonu da var. Menülerden tutunda oyun içindeki introlara kadar oyunu tamamen Türkçe oynayabilirsiniz. Oyuna başlamadan önce ayarlar bölümünden kişiselleştirmenizi tavsiye ederiz.

Eğer telefonunuz zorlanacaksa, grafikler bölümünden düşük seçeneğini seçerek, işlemciyi rahatlatabilirsiniz.

Oyun bazı yönleriyle Minecraft oyununa benziyor. Özellikle sol tarafta yer alan malzeme menüsü ve sağ tarafta yer alan sandık tasarımından bunu anlıyoruz.

Westland Survival

Oyunda üzerimizde yalnızca iç çamaşır varken başlıyoruz. Nedeni ise kahramanımızın okuduğu gazetede yer alan bilgiye dayanarak, vahşi batıya gelmesi ve soyguncular tarafından saldırıya uğramasıdır. Soyguncular elimizde ne varsa bizden alıyorlar ve oyuna bu şekilde başlıyoruz. Şimdi her şeyi sıfırdan yapmak zorundayız. Bulunduğumuz yer ise tamamen çöl ortamı ve amacımız burada yeni bir medeniyet kurmak. Ancak kahramanımız oyun başında yemin ediyor ve kendisini soyanlardan hesap soracağını belirtiyor.

Oyunda karşılaştığımız ilk canlı bir at ve ata sahip olduğumuzda, bize verilen haritada daha hızlı hareket edebiliyoruz. Öncelikle bir ahır inşa ederek oyuna başlıyoruz.

Westland Survival

Elde ettiğimiz silahlar ve kıyafetler bizim seviyemizi artırıyor. Mesela:

  • Hasar
  • Çeviklik
  • Savunma ve
  • Ruh

Durumunu menüden takip edebiliyorsunuz. Aldığınız nesnelerin özellikleri de menüde yer alıyor.

Global bir haritaya sahibiz ve haritanın bizi yönlendirmesiyle, yeni evler ve kasabalar inşa edebiliyoruz. Haritada yer alan bizon iskeleti kafası bazı renklere sahip. Yeşil renkte olan bölümlerde kolaylıkla ilerleyebiliyoruz. Sarı renkte olan bölgelerde ise ilerlemek biraz daha zor oluyor. Kırmızı renkte olanlara ise ulaşamıyoruz. Yani bazı bölümleri tamamlamanız gerekiyor.

Kızılderili kabilesi, bufalo yolu ve yeşil vadi gibi bölümler, haritadaki yer alan alanlar arasında.

İki farklı bölge arasında bulunan nehirden geçebilmek için ise köprü inşa etmemiz gerekiyor. Aslında harita odaklı bir oyun ve haritanın sizi yönlendirmesiyle yeni yerler inşa ediyor ve yeni görevler tamamlıyorsunuz. İlerledikçe yeni bölgeler ve görevler sizleri bekliyor.

Oyunun Kuralı

Civarda bulunan ve işimize yarayacak her nesneyi toplayarak, medeniyet inşa etmeye çalışıyoruz. Bu arada, savaşıyor ve maden işletiyoruz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler