Yerli Mobil Oyun Tripper – Uzayda engellerden kaçıyoruz!

Yerli mobil oyun geliştiricisi Barida Games tarafından geliştirilen Tripper oyununa göz attık.
Tripper
Tripper

Yerli mobil oyun incelemelerine bir yenisini daha ekliyoruz ve bu sefer Barida Games tarafından geliştirilen aksiyon oyunu Tripper oyununa göz atıyoruz.

Tripper İncelemesi

İlk olarak arayüze baktığımızda değişik bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz ve bu da oyuna gayet hoş bir hava katmış ve sade oluşu da oyunculara kolaylık sağlıyor.

Tripper İncelemesi
Tripper – Barida Games

Options kısmından oyun içi ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz. Bu alanda oyun içi efektleri açıp kapayabilir, oyunun müziğini açıp kapayabilirsiniz. Ayrıca hassasiyetinizi de düzenleyebilirsiniz.

Oyunun konusuna gelecek olursak oyunda sonsuz bir tünelde uzay gemisiyle ilerliyorsunuz. Lazer ışınlarına ve engellere çarpmamaya dikkat edin! Belirli bir sürede dolan kalkanı ve sürekli olan biriken zaman yavaşlatmayı kullanarak engelleri daha kolay aşabilirsiniz! Ekranın sağ ve solunda bulunan butonlardan geminize yön verebilir, üst kısımdan da zamanı yavaşlatabilirsiniz. Platformun yapısından dolayı bir müddet sonra kafanız mutlaka karışmaya başlayacak. Ancak o zamana kadar ne kadar ileri gidebilirseniz gitmeye çalışın ve kendi rekorlarınızı kırın. Sağa gitme butonunun üzerindeki mavi buton ile zamanı yavaşlatabilir ve engellerin arasından daha yavaş gidebilirken sol taraftaki kırmızı buton ile de bir müddet korunma kalkanı kazanabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts