Mobidictum Kategori

Mobil Oyun Rehberleri

596 içerik
Mobil oyun dünyasının öne çıkan oyunları, son dönemin popüler oyunları ve çok daha fazlasına yönelik rehberler Mobidictum‘da sizlerle.
robloxebeveynkılavuzu

Roblox Ebeveyn Kılavuzu

Çocuğunuz #Roblox oynuyorsa bir ebeveyn olarak bilmeniz gerekenler neler, biliyor musunz?
roblox hesap çalma

Roblox Hesap Çalma Detayları

Roblox hesap çalma siteleri gerçek mi? Hesap çalma işlemlerine Roblox nasıl önlem alıyor? Tüm bu soruları cevaplandırdık.
En iyi oyun nickleri nasıl seçilir?

En İyi Oyun Nickleri

Video oyunlarında kullanabileceğiniz en iyi oyun içi nickleri sizler için derledik.
Blade Forge 3D bilgisayardan nasıl oynanır

Blade Forge 3D bilgisayardan nasıl oynanır?

Acemi bir demirciden usta bir demirciye dönüşmek için gerekli yeteneğe sahip olup olmadığını görme vakti. Atalardan atalara aktarılan kadim teknikleri kullanarak insanlığın gördüğü en güçlü kılıcı yapabilir misin?
Grand Action Simulator bilgisayardan nasıl oynanır

Grand Action Simulator bilgisayardan nasıl oynanır?

Amerika, Rusya, Çin, Meksika, Japonya gibi çeşitli yıldız mafya gangsterleri mücadele edeceğiniz Grand Action Simulator oyununda kenti keşfedin, dağlarda yola çıkarak bu ücretsiz açık dünya oyununda silahlarla süper arabalar çalın ve sürüş yapın.
Crazy Car Drive bilgisayardan nasıl oynanır

Crazy Car Drive bilgisayardan nasıl oynanır?

Crazy Car Drive oynayarak çılgın arabanızın gökyüzünde sürülmesinin tadını çıkarmaya hazır mısınız? Crazy Car Drive sürücüleri bulutların üzerinde heyecan verici bir sürüş deneyimi getiriyor.
Ode to Heroes bilgisayardan nasıl oynanır

Ode to Heroes bilgisayardan nasıl oynanır?

Ode to Heroes dünyasında gerçeği arayın ve kahramanları uyandırıp onları tarih boyunca maceraya yönlendirin ve düzensiz zaman çizelgesini onarın!
Infinity Kingdom bilgisayardan nasıl oynanır

Infinity Kingdom bilgisayardan nasıl oynanır?

Çizgi film tarzında bir mmo strateji oyunu Infinity Kingdom'da kaynakların hakimi olarak kendinizi diğer oyunculardan korurken bir yandan da Norheim topraklarını kötü gnomlara karşı savunmalısınız!
Hide 'N Seek bilgisayardan nasıl oynanır

Hide ‘N Seek bilgisayardan nasıl oynanır?

Hide 'N Seek oyununda arayıcı ya da saklanan olarak oynayabilirsiniz. Yerde bulunan su, yağ gibi sıvılara basmamaya dikkat edin yoksa ayak izleriniz arayan kişi tarafından görülür.
Mega Ramps bilgisayardan nasıl oynanır

Mega Ramps bilgisayardan nasıl oynanır?

Mega Ramps'ta engellere çarpıp platformun dışına savrulmadan en hızlı şekilde bitişe gelmelisiniz. Bu heyecan dolu oyunda rampalardan uçup keskin virajlardan kurtulmanız gerekiyor!
Miraculous bilgisayardan nasıl oynanır

Miraculous Ladybug & Cat Noir bilgisayardan nasıl oynanır?

Sıradan gençler olan Marinette ve Adrien'dan harika süper kahramanlar Miraculous Ladybug ve Cat Noir'a dönüşün. Miraculous evrenine girin ve engellerden kaçıp kötüleri yenerken Paris caddelerinde koşun ve zıplayın.
Dadish 2 bilgisayardan nasıl oynanır

Dadish 2 bilgisayardan nasıl oynanır?

Dadish kayıp çocuklarını bulmaya çalışıyor. Dadish yol boyunca bataklıklarda yürüyecek, roketlere binecek, büyük ağaçlara tırmanacak ve hatta uzayı ziyaret edecek! Bu büyüleyici ve zorlu macerasında Dadish'i kayıp çocuklarıyla yeniden bir araya getirmeye yardım edin.
3D Maze bilgisayardan nasıl oynanır

3D Maze bilgisayardan nasıl oynanır?

3D Maze, klasik labirentlerden oluşan ücretsiz bir macera ve bulmaca oyunu. 3D Maze ile haritayı keşfedip 12 şaşırtıcı labirentten bir çıkış yolu bulun.
Scary Teacher 3D bilgisayardan nasıl oynanır

Scary Teacher 3D bilgisayardan nasıl oynanır?

Korkutucu öğretmen geçtiğimiz günlerde evinden taşındı ve artık komşunuz olarak yaşıyor. Okulda öğrencilere uyguladığı işkencelere artık son verip intikam alma zamanı geldi!
Dragon Mania bilgisayardan nasıl oynanır

Dragon Mania bilgisayardan nasıl oynanır?

Ejderha şehri sizleri bekliyor! Büyü dolu bir dünyada efsanevi ejderlerden oluşan bir takım yaratın, farklı ada ve dünyalardaki destansı savaşlarda sana katılacak bu ejderleri yavrulatarak ve eğiterek güçlerinde ustalaştırın!