3D Maze bilgisayardan nasıl oynanır?

3D Maze, klasik labirentlerden oluşan ücretsiz bir macera ve bulmaca oyunu. 3D Maze ile haritayı keşfedip 12 şaşırtıcı labirentten bir çıkış yolu bulun.
3D Maze bilgisayardan nasıl oynanır
3D Maze bilgisayardan nasıl oynanır?

3D Maze bilgisayardan nasıl oynanır? 3D Maze’i bilgisayardan oynayarak telefondan karşılaşabileceğiniz birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.

3D Maze PC üzerinden de oynanabiliyor!

3D Maze oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

3D Maze pc
Labirente başlamadan önce gideceğiniz yolu bulmak için labirente yüksekten bakmak yararlı olacaktır.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “3D Maze” araması yapın ve 10 milyondan fazla indirilen bu oyunda sizler de yer alın.

3D Maze bilgisayardan nasıl oynanır?

3D Maze oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca 3D Maze’i değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. 3D Maze’i PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Maze 3D bluestacks
Yolunuzu şaşırırsanız çıkmaz yollara girebilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından 3D Maze oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan 3D Maze oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece 3D Maze değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması.

3D Maze oyna
Labirentleri mümkün olduğunca hızlı bitirmeye çalışın.

Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

3D Maze

“3D Maze, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. 3D Maze gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts