A3: Still Alive bilgisayardan nasıl oynanır?

A3: Still Alive oynarken eşsiz bir dünyaya adım atacaksınız. Netmarble’ın geliştirdiği bu oyunda karakterinizi oluşturun ve çeşitli yaratıkları dize getirin!
a3 Still Alive bilgisayardan nasıl oynanır
A3: Still Alive bilgisayardan nasıl oynanır?

A3: Still Alive oynarken eşsiz bir dünyaya adım atacaksınız. Netmarble tarafından geliştirilen RPG oyunu A3: Still Alive’da karakterinizi oluşturun ve çeşitli yaratıkları dize getirin!

PC üzerinden A3: Still Alive oynayın!

A3: Still Alive’ı PC üzerinden oynamak için en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan bir Android emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var. Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları bu emülatör ile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey BlueStacks’i resmi internet sitesinden indirmek.

A3 Still Alive karakter oluşturma
Karakterinizin görünümünü ve kullanıcı adınızı belirterek oyuna başlayabilirsiniz.

A3: Still Alive gibi RPG oyunları özellikle mobil platformlarda oldukça popüler. A3: Still Alive, mobil cihazları pek zorlayan bir mobil oyun olmasa da arkada sürekli olarak açık kalacağından dolayı fazlasıyla şarj problemi yaratabilir. Oyunu bilgisayar üzerinden oynayarak bunun gibi sorunların üstesinden gelebilir, klavye ve farenin vereceği rahatlığı sonuna kadar kullanabilirsiniz.

A3: Still Alive bilgisayardan nasıl oynanır?

A3: Still Alive oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken mobil oyunları PC üzerinden oynayabilmenizi sağlayan Android oyun emülatörü BlueStacks’i bilgisayarınıza indirmek. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca A3: Still Alive’ı değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. A3: Still Alive’ı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

A3 Still Alive Görevler
A3 Still Alive’da görevleri yerine getirerek altın kazanabilirsiniz.
  • İlk olarak  Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden Bluestacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından A3: Still Alive oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Fare Ayarları

Fare ayarlarınız, bu tarz bir oyun için çok da önemli olmayabilir. Fakat yine de oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanızı öneriyoruz. A3: Still Alive PC fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Açılan pencerenin sağında bulunan seçeneklerden size uygun olanını aktif edin ve gerekli fare atamasını yapın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Bir yarışa girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

A3 Still Alive

A3: Still Alive’ı bilgisayardan nasıl oynayabileceğinizi anlatan rehberimizin sonuna geldik. BlueStacks ile sadece A3: Still Alive değil tüm mobil oyunları bilgisayardan oynayabilirsiniz. Aklınıza takılan farklı konular olursa bize yorum olarak sormayı unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler