Among Us Çizimleri

Among Us karakterleri nasıl çizilir? Among Us’ta ister Crewmate isterseniz de Impostor çizimini bu rehber yardımıyla kolaylıkla yapabilirsiniz.
Among Us Çizimleri
Among Us Çizimleri

Among Us çizimleri ile karakterleri çok daha kolay bir şekilde çizmeyi öğrenebilirsiniz. Among Us’ta bulunan karakterleri çizmek aslında sanıldığından çok daha basit. Among Us hakkında diğer içeriklere Mobidictum üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu sayfada olmasını istediğiniz çizimleri de en alttaki yorum bölümünden bizlere yazarak bildirebilirsiniz.

Among Us Çizimleri

Among Us’a başlarken karşımıza çıkan “shhhh!” yapan karakterden birçok impostor türüne, hayaletlerden mini crawmatelere kadar birçok Among Us karakterini bu rehber sayesinde kolayca çizebileceksiniz. Sayfadaki görsellere ister bakarak isterseniz de yazıcıdan çıkararak çizip istediğiniz gibi boyayabilirsiniz. Bunun yanında söylememiz gereken bir şey daha var. Bildiğiniz üzere Among Us’a Steam üzerinden 10 TL ödeyerek satın alabiliyorsunuz ancak Among Us’ı bedava bilgisayardan oynamak da mümkün. Bunun için “Among Us bedava nasıl oynanır?” adlı rehberimize göz atarak Among Us’ı bilgisayarınıza bedava indirebilirsiniz.

Görsellere tıklayarak büyük hallerini görebilir ve yazıcınızdan çıkarabilirsiniz.

Among Us Shhhhh
Among Us’ta bölüm başında karşımıza çıkan karakter nasıl çizilir?

Among Us Çizimleri: Impostor nasıl çizilir?

Among Us İmpostor
Among Us İmpostor Çizimi
Among Us Uzaylı Impostor
Among Us Uzaylı Impostor Çizimi
Among Us Katil
Among Us Impostor Çizimi

Among Us Crewmate Çizimleri

Among Us Mini Crewmate
Among Us Mini Crewmate Çizimi
Among Us ölü
Among Us Ölü Çizimi
Among Us Kafasında Bıçak Olan Impostor
Among Us Kafasında Bıçak Olan Crewmate Çizimi
Among Us Büyücü Impostor
Among Us Büyücü Crewmate Çizimi

3 Boyutlu Among Us çizimleri nasıl yapılır?

3 boyutlu çizimler sadece Among Us için değil, birçok konuda yapılabiliyor ve bakış açısına göre üç boyutlu olarak gösterebiliyor. Hemen aşağıda bulunan videoya göz atarak üç boyutlu Among Us karakterini nasıl çizebileceğini öğrenebilirsiniz. İyi seyirler.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler