Among Us Güncelleme Hatası

Among Us’ta zaman zaman karşılaşılan “You are running an older version of the game hatası” nasıl çözülür?
Among Us You Are Running An Older Version Of The Game Hatası
Among Us You Are Running An Older Version Of The Game Hatası

Among Us güncelleme hatası olan “You are running an older version of the game” sorunu nasıl çözülür? Sık sık Among Us’a girmeyi denerken giriş esnasında karşınıza bu hata gelebilir. Böyle bir hata ile karşılaşmamak için dikkat etmeniz gereken birkaç adım bulunuyor.

Among Us You Are Running An Older Version Of The Game Hatası

Among Us “You are running an older version of the game” hatası diğer hatalar gibi karşınıza çıkabilir, bu sorunu çözebilmenin birçok yolu bulunuyor. Eğer Steam üzerinden Among Us oynuyorsanız ancak güncellemeyi göremiyorsanız ilk olarak Steam dosya doğrulaması yapmanız gerekiyor.

Among Us güncelleme hatası
You are running an older version of the game hatası ile oyun güncellenmediği zamanlarda karşılaşırsınız!

Steam üzerinden dosya doğrulaması yaptığınızda eksik veya bozuk bir dosya varsa onları yeniden yükleyip oyunu hatasız duruma getirebilirsiniz.

You are running an older version of the game hatası nasıl çözülür?

You are running an older version of the game hatasının nasıl çözüldüğünü bulmak için öncelikle hatanın neyden kaynaklandığını bilmeniz gerekiyor. You are running an older version of the game nedir? Among Us’ta karşılaştığınız bu hata güncelleme sorunlarından kaynaklanmakta. Eğer Among Us’ı güncellemezseniz böyle bir hata ile karşılaşırsınız. Bu yüzden güncellemeleri kontrol etmeniz gerekiyor. Among Us’ı Steam üzerinden PC’den oynuyorsanız bu hatayı çözmek için aşağıdaki adımları takip edin:

Among Us hata çözümleri
Hem Steam üzerinden hem de telefonlarda oynarken bu sorun ile karşılaşabilirsiniz.
  • Steam’e giriş yapın.
  • Kütüphaneyi açın.
  • Kütüphane bölümünden Among Us’ı bulun ve sağ tıklayıp Yerel Dosyalar sekmesine tıklayın.
  • Sonrasında oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulama işlemini yapın ve dosyaların doğrulanmasını bekleyin.

Eğer Among Us’ı Steam üzerinden değil de telefonlarınızdan oynuyorsanız Android cihazlarınız için Google Play Store’u, iOS cihazlarınız için de App Store’u kontrol etmelisiniz. Eğer Among Us otomatik güncellemelere kapalıysa güncelleme geldiğince güncellenmemiş olabilir bu yüzden bir daha bu tarz bir hatayla karşılaşmamak için oyunu otomatik güncellemeye alabilirsiniz.

Among Us hataları
Among Us’ı farklı modlarda da oynayabilirsiniz.

Among Us’ta birkaç ayar değişikliği ile birbirinden farklı modlar oluşturabilirsiniz. Saklambaç Modu, Renk Körü Modu gibi birçok oyun modu birkaç ufak değişiklikle oynayabilirsiniz. Bu konuda diğer oyun modlarına da göz atmak için “En İyi Among Us Modları” adlı içeriğimize mutlaka göz atmalısınız. Farklı oyun modlarını oynarken Impostor’u bulmak da biraz zorlaşacağı için Impostor bulma taktikleri konusunda da kendinizi geliştirmelisiniz. Dikkat edeceğiniz birkaç ipucu sayesinde impostorun kim olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts