Among Us Türkçe yama nasıl yapılır?

Among Us’ı Türkçe yama yapmak için oyun içi dosyaları değiştirmelisiniz ancak bunu yapmak ban sebebi olabilir mi?
Among Us Türkçe Yama Steam
Among Us Türkçe Yama Steam üzerinden yapılabiliyor.

Among Us Türkçe yama ile oyun içerisinde İngilizce olarak yer alan yazıları, özellikle görevleri çok daha rahat bir şekilde anlayıp yerine getirebilirsiniz. Ancak belirtmemiz gereken bir şey var: Türkçe yama yapmak için oyunun kendi dosyalarında değişiklik yapmanız istendiğinden dolayı ilerleyen zamanlarda oyuna herhangi bir hile karşıtı güncelleme gelirse hesabınızın yasaklanması büyük bir olasılık. Ayrıca Among Us’ta Türkçe yama şimdilik sadece Steam üzerinden yapılabiliyor.

Among Us Türkçe yama güvenli mi?

Among Us Türkçe yama mobil dosyası içerisinde nelerin yer alacağı bilinmediğinden dolayı pek güvenli olmayabilir. Dosyayı indirdiğiniz siteden siteye bu durum değişebilir. Herhangi bir oyunun dil paketini değiştirmek yasaklanma sebebi oluşturmasa da çoğu oyunda yer alan güvenlik sisteminden dolayı dosyalar arasında değişiklik yapıldığı anlaşılabiliyor ve oyunu oynamanıza izin verilmiyor. Bunun yanı sıra Among Us kıyafet hilesi de son günlerde bir hayli ön plana çıkmakta. Among Us kıyafet hilesi oyunun gidişatına pek etki etmese de oyun dosyalarında değişiklik yapılacağından ya da üçüncü parti bir uygulama kullanacağınızdan dolayı hesabınızın engellenmesine neden olabilir.

Among Us Türkçe Yama
Among Us’ı Türkçe yama yapmak için oyun dosyalarını değiştirmeniz gerektiğinden dolayı oyundan yasaklanabilir veya cihazınıza virüs girebilir.

Among Us Türkçe yama Android dosyası çok daha tehlikeli olabilir. İlk defa gördüğünüz sitelerden herhangi bir dosya indirmek yerine Play Store veya App Store gibi cihazınızın mağazasından dosya indirmeleri yapmak daha güvenli olabilir. Google üzerinden herhangi bir dosya indirmeniz cihazınıza zararlı yazılımların sızmasına yol açabilirsiniz. Herhangi bir oyunun Türkçe dil desteği bulunmuyorsa oyunun sayfasına Türkçe dil desteğinin getirilebileceğini bildirebilirsiniz. Çoğu oyun geliştiricileri kullanıcılar tarafından gelen yorumları incelediğinden dolayı yapacağınız yorumlar ile oyunda küçük de olsa bir değişikliğin getirilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Among Us Türkçe yama mobil için geçerli mi?

Bilgisayar oyunlarına göre mobil oyunların dosyalarına erişmek daha zor geliyor. İnternet üzerinde Among Us Türkçe yama mobil dosyası yer almamasına rağmen ilerleyen zamanlarda mobil için ekstra bir dosya daha oluşturulabilir. Aynı zamanda oyunun geliştiricisi InnerSloth‘un Türkiye’de bulunan oyuncu kitlesini görmesinden yakın bir zaman sonra Among Us’a Türkçe dil desteği de gelebilir.

Among Us Türkçe Yama Android
Among Us Türkçe yama Android üzerinden henüz yapılamıyor.

Herhangi bir lobiye bağlanmak için Türkçe dil desteği gerekmese de lobinin kurucuları oyunun ayarlarını yaparken epey zorlanıyor. Among Us gibi oyunlara dil desteği pek fazla getirilmese dahi çoğu oyuncu oyuna yeni bir dil paketinin ekleneceğini düşünüyor. InnerSloth’un yaptığı paylaşımlarda oyunda daha fazla çeşitlilik yer alacağını bildirdi. Yeni bir dil paketinin, birçok harita veya oyun modunun yeni güncellemeyle birlikte oyuna getirileceği düşünülüyor.

Among Us Türkçe yama yasaklanma sebebi mi?

Türkçe yama kullanan oyuncular arasında henüz yasaklanan birisi olmamasına rağmen Among Us’ta yer alan hile kullanan kişilerin karşısında durmak isteyen InnerSloth, büyük ve bir o kadar da iyi çalışan bir anti-hile sistemi geliştirmek istediklerini belirtti. Hilelerin karşısına geçmeyi planladıkları sistemin neler yapacağı bilinmediğinden dolayı şimdilik yamayı kullanmamak daha akıllıca olacaktır.

Among Us Türkçe Yama Yapımı
Among Us Türkçe yama mobil üzerinden daha zor yapılıyor.

İlerleyen günlerle birlikte bu sistemin yayınlanmasıyla oyundan geçici veya kalıcı bir şekilde yasaklanabilirsiniz. Güncellemeleri yapmadan önce oyunun dosyalarının tamamen orijinal olduğundan emin olduğunuzdan sonra cihazınızın mağazasından oyunu güncelleyerek bu durumun önüne geçebilirsiniz. Tüm oyunların güncellemelerinden anında haberdar olmak istiyorsanız Mobidictum’u sosyal medya üzerinden takip edebilir ve Discord sunucumuza katılabilirsiniz.

Among Us Türkçe yama nasıl kurulur?

Among Us Türkçe yama Steam üzerinde yapılabildiğinden dolayı oyunu 10,50 TL’lik bir ücret karşılığında almanız gerekiyor. Ancak bilgisayar üzerinden bedava oynayabileceğiniz bir yol daha bulunuyor. Among Us bedava nasıl oynanır merak ediyorsanız hazırladığımız rehbere göz atarak bilgisayarınıza Among Us’ı ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Steam üzerinde yer alan çoğu oyunun atölyesi yer almasına rağmen Among Us için yapılmış herhangi bir dosya bulunmadığından dolayı oyunun herkese açık bir şekilde yayımlanan atölyesi de bulunmuyor. Çoğu oyunda atölye sayesinde Türkçe yama yapılabilirken Among Us’ın dilini değiştirmek için internet üzerinden çeşitli dosyalar indirmek zorundasınız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts