Animal Warfare bilgisayardan nasıl oynanır?

Animal Warfare ile hayvanlarınızı stratejinize göre savaş alanında yerleştirin. Bu simülasyon oyununda birçok hayvanı ordunuza katabilirsiniz.
Animal Warfare bilgisayardan nasıl oynanır
Animal Warfare bilgisayardan nasıl oynanır?

Animal Warfare ile hayvanlarınızı oluşturacağınız stratejiye göre savaş alanında yerleştirin. Bu savaş simülasyon oyununda altın kazanarak birçok hayvan alabilirsiniz. Savaşları kazanarak hayvan ordunuza aslanlar, köpekler, ayılar ve çok daha fazlasını ekleyebilirsiniz.

BlueStacks ile mobil oyunlar bilgisayardan nasıl oynanır?

BlueStacks tamamen ücretsiz olan bir emülatör. Temel olarak tüm mobil oyun ve uygulamaları bilgisayardan oynamanızı sağlıyor. BlueStacks’i İndirme işlemi tamamlandıktan sonra direkt çift tıklama ile yükleyebilir ve bilgisayarda mobil oyun maceranıza başlayabilirsiniz. BlueStacks içerisinde Google Play Store yüklü olarak geliyor.

Animal Warfare Kazanma Stratejisi
Turları kazanmak için hayvanları doğru noktalara yerleştirmelisiniz.

Play Store içerisinden önce Google hesabınızla giriş yapıp ardından da istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. Telefon ve bilgisayarda oyun hesabınızın aynı olmasını istiyorsanız, aynı Google hesabınızla girmeniz gerekiyor. Yani aslında buradan şunu da çıkarabilir; hem telefondan hem de bilgisayardan aynı hesapla oynanabiliyor. Bunun dışında tüm tuş atamalarını BlueStacks ayarları bölümünden kendiniz de yapabilir veya dilerseniz otomatik ayarla ile oynayabilirsiniz.

Bilgisayar üzerinden Animal Warfare oynamak mantıklı mı?

Animal Warfare gibi oyunlar özellikle mobil platformlarda oldukça popüler. Bu oyunlar sunduğu yüksek özellikler ile doğru orantılı olarak telefonunuzu veya tabletinizi performans açısından zorluyor. Yani oyunu oynarken şarjınız normalden daha hızlı şekilde azalabilir ve ısınma problemi yaşayabilirsiniz. Oyunu bilgisayar üzerinden oynayarak bu gibi sorunların üstesinden gelebilir, klavye ve farenin vereceği rahatlığı sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Animal Warfare Savaş Alanı
Rakibinizin tüm hayvanlarını ortadan kaldırarak bölümü kazanmak için doğru hamleleri yapmalısınız.

Animal Warfare PC üzerinden nasıl oynanır?

Animal Warfare bilgisayar üzerinden oynamak için yüksek performans veren bir Android emülatöre ihtiyacınız var. Bu konuda size BlueStacks‘i öneriyoruz. BlueStacks’i bilgisayarınıza başarılı bir şekilde indirdikten sonra emülatör üzerinden Google hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınıza girdikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Play Store‘a giriyoruz. “Animal Warfare” aramasını yaptıktan sonra çıkan listede oyunumuzu buluyoruz. Eğer oyunu satın aldıysanız direkt Yükle butonuna basabilirsiniz.

Animal Warfare Zafer
Arada hayvanlarınıza can vermeyi unutmayın!

Oyunu başarılı bir şekilde indirdikten sonra oyunun simgesi BlueStacks ana menüsüne gelmiş olacak. Bu simgeye tıklayıp oyuna giriş yapıyoruz. Fakat oyunu oynamadan önce klavye ve fare ayarlarını tamamlamanız gerekiyor. Aksi takdirde oyunu tam olarak oynayamayabilirsiniz.

Fare Ayarları

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Animal Warfare fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın.

Animal Warfare Görevler
Oyunda görevleri yerine getirip savaşlarda galip gelerek altın kazanabilirsiniz ve böylece yeni hayvanları ordunuza katabilirsiniz.

Açılan pencerenin sağında bulunan “Nişan Al & Ateş Et” seçeneğini aktif edin ve gerekli fare atamasını yapın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Animal Warfare

“Animal Warfare, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Animal Warfare gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler