Army Men Strike PC üzerinden nasıl oynanır?

Volcano Games tarafından geliştirilen mobil strateji oyunu olan Army Men Strike PC üzerinden de oynanabiliyor. Bunun için tek ihtiyacınız BlueStacks!
Army Men Strike PC üzerinden nasıl oynanır
Army Men Strike PC üzerinden nasıl oynanır?

Volcano Force tarafından geliştirilen mobil strateji oyunu Army Men Strike, PC üzerinden de oynanabiliyor. Army Men Strike’ı bilgisayar üzerinden bedava oynayabilmek için yapmanız gereken tüm detaylara rehberimizde yer alıyor.

Army Men Strike PC üzerinden oynanabiliyor!

Army Men Strike tarzında askeri oyunlar mobil platformlarda sıkça oynanıyor. Bu tür oyunları genellikle aksiyon ve strateji seven oyuncular oynuyor, ancak mobil cihazların verdiği ek sorunlar nedeniyle oyun zevkleri birazda olsa düşüyor. Bu bahsettiğimiz ek sorunlar ise şarj azalması, ısınma, donma ve çeşitli hatalar olabiliyor. Bu durumun önüne geçebilmek adına oyunu PC üzerinden oynamanız sizler için daha yararlı olacak. Bu oyunu PC üzerinden oynamak için ise BlueStacks emülatörünü kullanacağız, ama öncelikle oyun hakkında bilgi sahibi olmayanlara biraz oyundan bahsedelim.

Army Men Strike Savaş
Kendi oyuncak karargahınızı kurarak, rakiplerinize karşı savaşabiliyorsunuz.

Oyunun Temel Amacı

Army Men Strike oyununun temel amacı kendi oyuncak ordunu ve oyuncak merkezini kurarak rakiplerine karşı savaşmak. Oyuna girdiğiniz zaman kendinizin basit bir karargahı olacak, bu karargahı yükseltmek için ise görevler ve savaşlar yapmak zorundasın. Oyunda hiç ummadığın eşyaları kullanarak güçlü bir askeri ordu kuracaksınız. Bu bahsettiğimiz ordu içerisinde ise askerli tanklar, toplar, piyadeler ve daha onlarcası bulunuyor. Bu kurduğun ordular ile toprakları işgal etmeye çalışacak ve karargahını büyütmeye çalışacaksın. Oyunun global sunucuları bulunduğundan dolayı bir tek siz değil daha bir sürü gerçek rakipler ile karşı karşıya geleceksiniz.

Army Men Strike harita
Oyunun kendi haritası bulunuyor ve bu harita oldukça büyük.

Army Men Strike Taktileri

Oyunda daha çabuk gelişmek istiyorsanız sizlere vereceğimiz taktileri kullanabilirsiniz. Öncelikle oyuna yeni başladıysanız, sizleri oyunu anlatacak bir komutan bulunuyor. Komutanın taleplerini yerine getirerek birkaç materyal ve hızlandırmalar alacaksınız. Talepler bittikten sonra ise artık oyun sizin stratejinize göre ilerleyecek. Çok çabuk gelişmek ve güçlenmek istiyorsanız, ekranın sağ bölümünde bulunan görevleri yaparak ve karargah yükseltmelerinizi kullanarak gelişebilirsiniz.

Army Men Strike kahraman bölümü
Oyunda görevler yaparak kahraman parçaları topluyorsunuz ve bu parçalar ile yeni kahramanlar açabiliyorsunuz.

Rakiplerinize karşı savaşırken onlardan bir sıfır önde başlamak istiyorsanız ise, bol bol tank, piyade, helikopter ve daha birçok taarruz da işinize yarayacak askerler eğitmeniz gerek. Ordunuz ne kadar hızlı büyürse savaşlarda daha avantajlı olabilirsiniz. Askerleri eğitirken hızlandırmalar kullanmanıza gerek yok, hızlandırmaları sadece inşalarda kullanırsanız sizler için daha rahat olacak.

mobidictum_indir_banner_800x90

Army Men Strike PC üzerinden nasıl oynanır?

Army Men Strike oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Army Men Strike’ı değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Army Men Strike’ı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

  • İlk olarak  Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden Bluestacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Army Men Strike oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler