Asphalt 9 Cihazınız Uyumlu Değil Hatası Nasıl Düzeltilir?

Asphalt 9 hataları düzeltme

Android işletim sisteminde oyun oynayanların en sık karşılaştığı sorunlardan bir tanesi, cihazınız uyumlu değil hatasıdır. Aynı durum doğal olarak, Asphalt 9 oyunda da geçerlidir. Bu sorunu birkaç adımda çözebilirsiniz. Cihazınız uyumlu değil hatasını giderebilmek için:

Google Play Store Önbelleğini Temizleme 

Cep telefonunuzdan Ayarlar – uygulamalar sekmesine gidin. Buradan Google Play Store uygulamasını bulun.  

Google Play Store Uygulaması Bulma 

Daha sonra Google Play Store simgesine dokunun. Karşınıza çıkan pencerede, önbellek ve verileri temizle kutucuklarına dokunun ve cihazınızda, uygulamayla ilgili olan verileri temizleyin.  

asphalt 9 cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası çözümü

Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra cihazınızı yeniden başlatın ve Asphalt 9 uygulamasını yeniden indirin ve yükleyin.

  1. Google Play Store Güncellemelerini Kapatma Yöntemi 

 Bazı durumlarda yukarıda anlatılan birinci yöntem işe yaramayabilir. Bu durumda ikinci yöntemi deneyebilirsiniz. Bu yöntemde aşağıdaki adımları izlemeniz gerekiyor.  

  • Ayarlar – Uygulamalar sekmesine gidin. Uygulamalar listesinde Google Play Store uygulamasını bulun. Karşınıza çıkan pencerede “Güncellemeleri Kaldır” sekmesine dokunun ve daha önce yapmış olduğunuz tüm güncelleme bilgilerini kaldırın.  

Google play store otomatik güncellemeleri kapatma

Tüm adımları uyguladıktan sonra, cihazınızı yeniden başlatın ve Asphalt 9 oyununu yeniden yükleyin. Büyük ihtimalle sorun giderilmiş olacaktır.  

  1. Market Helper Uygulamasını Kullanma (Root işlemi gerekebilir) 

Market Helper uygulaması, cihazınızın modelini değiştirmenize izin verir. aşağıdaki adımları uygulayarak, cihazın modelini değiştirebilirsiniz.  

  • Cep telefonunuzda Market Helper uygulamasını bulun.  
  • Asphalt 9 APK versiyonunu indirin ve Ayarlar – Güvenlik bölümüne gidin. Buradan, Bilinmeyen kaynaklar bölümünü bulun ve etkinleştirin. Ardından Market Helper kurulumunu gerçekleştirin.  
  • Kurduktan sonra Market Helper uygulamasını açın ve karşınıza çıkan pencereden, telefonunuzun modelini değiştirin.  

Artık telefonunuzun modelini başarıyla değiştirdiniz. Şimdi yapılacak son bir işlem kaldı. Google Play Store uygulamasına gidin ve Asphalt 9 uygulamasını yeniden indirin. Oyunu kurduğunuzda sorunun giderilmiş olduğunu göreceksiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts