Asphalt 9: Legends İnternetsiz Oynama Yöntemi Var Mı?

Popüler yarış oyunu internetsiz oynanabiliyor mu?
Asphalt 9 Legends
Asphalt 9: Legends

Mobil dünyanın popüler araba yarışı oyununu oynayanlar, Asphalt 9: Legends internetsiz oynama yöntemlerini çok sık soruyorlar. Herkesin bildiği gibi eğer oyunu mobil telefonlarınızdan oynamak istediğiniz zaman internetinizin mutlaka aktif olması gerekiyor. Eğer internet olmazsa oyun hata veriyor ve çıkmak zorunda kalıyorsunuz.

PEGI 7 yapımı oyun Android platformunda 1 milyondan fazla yorum almayı başarmış ve 10 milyondan fazla indirilen oyunlar arasında popülerliğini korumayı başarmış durumda. 1 milyonun üzerinde yapılan değerlendirme sonucunda ise 4.5 puan ile gerçekten çok iyi bir dereceye sahip. Hal böyle olunca çok yüksek değerlendirme sayılarında bu rakamları almış olması oyunu çok iyi olduğunun da bir göstergesi.

Asphalt 9: Legends İnternetsiz Oyna

Asphalt: 9 Legends internetsiz oynama
Asphalt 9: Legends internetsiz oynanabilir mi?

Oyun piyasaya çıktığından bu yana birçok kişi internetsiz oynayabilmek için farklı yöntemler denedi. Hatta bazı kişiler oyun dosyalarını değiştirmeyi bile denedi. Oyuncuların bunu yapmalarının en büyük nedeni ise yüksek internet fiyatları nedeniyle kotalarını doldurmamak. Bildiğiniz gibi internete bağlı mobil oyunlar duruma bağlı olarak çok fazla internet götürebiliyor. Yapılan bunca çabaya rağmen oyun şu an için internetsiz oynanamıyor. Fakat biz size şimdi internetinizi korumanın yolunu anlatacağız.

Yeni nesil telefonların hala şarj ömürleri çok kısa. Grafikleri ve oynanışı iyi bir oyun oynadığınız zaman yarım saat bile geçmeden çok şarjınız bitebiliyor. Bu yüzden mobil oyun oynamayan bir kesim bile var. Eğer siz hem mobil oyunları son kalitesi ile oynamak hem de şarjınızın bitmemesini istiyorsanız size önerimiz kesinlikle BlueStacks olacaktır.

BlueStacks ile Oynamanın Avantajları Neler?

Asphalt: 9 Legends internetsiz oynama
Gerçekçi grafik deneyimini sonuna kadar yaşamak!

Asphalt 9: Legends çok hızlı şarj götüren oyunlardan biri. BlueStacks ile oyunu bilgisayardan oynarken şarj derdiniz hiçbir zaman olmayacak. Oyunu dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Oyunun grafikleri de bilgisayar oyunlarına nispet yaparcasına çok iyi. Ancak küçük telefon ekranlarında bunu anlamak biraz zor olabiliyor. Bilgisayardan oynarkense büyük ekran deneyimi sayesinde grafiklerin en ince ayrıntısına kadar görebiliyorsunuz. Ayrıca drift, zıplama ve atlama gibi efektleri çok daha güzel bir şekilde izleyebiliyorsunuz.

Oyunda size seçenekler sunuluyor. Bu seçenekleri seçerek rakibinizi geçmeye çalışıyorsunuz. Bilgisayar ekranında seçenekler arasında farkı anlamak gerçekten çok daha kolay. İki seçenek arasındaki olası sonuçları hızlıca gözlemleyip, klavye veya fare yardımıyla hızlıca seçimler yapabilirsiniz.

Telefondaki Hesabım Silinecek Mi?

Asphalt: 9 Legends internetsiz oynama
Hesaplarınızı yönetebilirsiniz.

Eğer cihaz değiştirdiğiniz için telefondaki hesabınızın silineceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Oyun hesabınız Facebook veya diğer uygulamalar ile bağlıysa, tek yapmanız gereken bu hesap ile BlueStacks‘te oturum açmak. Ardından tüm ilerlemeleri geri getirebilir ve aynı hesabınızla oynamaya devam edebilirsiniz. Eğer farklı bir hesap oluşturmak istiyorsanız, yeni üyelik oluşturabiliyorsunuz. Bu üyelik sadece BlueStacks‘ten oyunu oynarken geçerli olacak. Farklı bir durum ise hiç kaydınızın olmaması. Eğer oyunda kaydınız olmamasını veya ilerlemelerinizin kayıt altına alınmasını istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Oyuna giriş yaptığımız ekranda direkt “Oyna” seçeneğine bastığımız zaman kayıtsız bir şekilde oyunu deneyimleyebilirsiniz. Daha sonra bu ilerlemeyi kayıt altına almak isterseniz yeni hesap oluşturarak ilerlemenizi kayıt edebilirsiniz.

Asphalt 9: Legends Bilgisayara Nasıl İndirilir?

Asphalt: 9 Legends internetsiz oynama
Bilgisayara nasıl indirebiliriz?

Öncelikle BlueStacks‘i bilgisayarınıza hızlıca kurabileceğiniz bu adresten uygulamayı indirebilirsiniz. BlueStacks bilgisayarınızda sanki bir tablet varmış gibi gösteren çok basit ve şık arayüze sahip uygulama. Bu uygulama içerisinde aynı telefondan oynarmış gibi mobil oyunları oynayabilirsiniz. Sadece oyunlar değil, Facebook, Twitter, Instagram ve daha birçok popüler mobil uygulamayı yine BlueStacks içerisinden ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu uygulamadan mobil oyunları oynamanın en büyük avantajı ise telefondaki gibi şarj sıkıntısının olmaması ve görsel deneyimi sonuna kadar yaşayabilmek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts