Assassin’s Creed Rebellion Rehberi – İpuçları ve Taktikler

Assassin’s Creed Rebellion rehberi hazırladık. Bu rehberin içinde gereken tüm detaylar var.
Assassin's Creed Rebellion Rehberi
Assassin’s Creed Rebellion Rehberi sayesinde oyunda hızlıca gelişebilirsiniz.

Assassin’s Creed serilerini seviyorsanız bu oyun tam size göre bir oyun olacak. Oyunu oynayan birçok mobil kullanıcılar bu oyuna olumlu yönde yorumlar atmış. Eğer bu oyuna yeni başlayacaksanız veya yeni bir oyuncuysanız sizlere yardım etmek adına Assassin’s Creed Rebellion Rehberi hazırladık. Bu rehberimiz sayesinde oyunda neler yapabileceğinizi öğrenebileceksiniz. Bu oyunda kesintisiz bir eğlence istiyorsanız en iyi Android oyun emülatörü olan BlueStacks’i kullanmalısınız. Böylelikle oyunda normalden fazla aktif olarak daha hızlı gelişebilirsiniz.

Assassin’s Creed Rebellion Rehberi

Ubisoft’un yapmış olduğu bu suikastçı oyunu üzerinde oldukça sıkı çalışılmış ve oyunculara sağlam hikaye ve sağlam atmosfer oluşturulmuş. Oyuna giriş yaptığınızda oyunun size hissettirdiği her şeyi sizde kendinizde hissedebiliyorsunuz. Oyun içerisinde kendi takımınızı kurabiliyor ve takım arkadaşlarınızı talimler yaptırarak güçlendirebiliyorsunuz. Her görev yaptığınız zaman oyun sizlere ödüller sunuyor, bu ödülleri alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Assassin's Creed Rebellion Talim
Takımınızdaki karakterlere talim yaptırarak onları güçlendirebilirsiniz.

Oyun içerisinde birçok şey yapabiliyorsunuz. Örneğin her kahramanın kendine özel yetenekleri bulunuyor. Oyun içerisinde bir kaleyi kuşatmak veya sızmak istiyorsanız bir kahraman üzerinden orayı kuşatamasınız, çünkü her kahramanın kendi özelliği olduğundan dolayı bazı yerlerde engelleri aşmak için bir veya birden fazla karakter kullanmalısınız. Ayrıca oyun içerisinde kendi kalenizi de kurabiliyorsunuz.

Assassin's Creed Rebellion Takımı
Oyunda kendi kardeşlik takımınızı kurabiliyorsunuz

Assassin’s Creed Rebellion Takım Düzeni

Oyunda görevleri tamamlamak için o göreve uygun karakterler kullanarak kendinize bir takım oluşturmalısınız. Bunları zaten bir görev seçtiğinizde detaylı bir şekilde görebileceksiniz. Ayrıca diğer bir önemli detay ise oyunun Türkçe olması. Bu sayede menüde veya görevlerde zorlanmadan, görevin detaylarını okuyabilir ve ilerleyebilirsiniz. Bir görev yaparken birden fazla karakter seçmelisiniz, nedeni ise bazıları sessizce adam öldürebiliyorken diğerleri tuzak konusunda kendini geliştirmiş olabilir.

Assassin's Creed Rebellion Yetenekler
Oyunda her karaktere özel yetenekler bulunuyor.

Assassin’s Creed Rebellion Karakterleri

Her karakterine kendi özel özellikleri bulunuyor. Bazıları savaşmakta daha iyiyken bazıları kurulmuş olan haince tuzakları çözebilme kabiliyetine sahip. Oyun Türkçe olduğundan dolayı zaten karakterlerin özelliklerini okuyabilir ve hangilerinin ne yapacağını anlayabilirsiniz. Bazı karakterler ise diğer karakterleri iyileştirme yeteneğine sahip, yani bir görevi yaparken dikkatlice karakterler seçmelisiniz ki görevleri kısa ve kolay bir şekilde tamamlayabilin. Her zaman elinizdeki en güçlü karakterleri kullanmayı çalışın. Ayrıca yeni ödüller elde ettikçe karakterini donatmayı unutmayın. Örneğin bir balta kazandığınızda balta kullanan karakterinize onu verebilirsiniz.

Assassin's Creed Rebellion Görev
Oyunda her görev sonu sizlere ödüller veriliyor.

Assassin’s Creed Rebellion Başarı Oranları

Oyunda görevleri yaparken bir odaya girmeden önce sizlerin karşısına başarı oranları sunulacak. Başarı oranından kastettiğimiz şey ise, diyelim takımınızda 3 tane karakter bulunuyor. Biri tuzakları geçmede iyiyken, diğeri suikast işinde güçlü olabilir. Eğer gireceğiniz odada bir tuzak bulunuyorsa, kendini tuzak tarafında geliştirmiş bir karakteriniz seçin ki tuzak hem etkisiz hale gelsin hemde kolayca ilerleyebilin. Karakterlere tıkladığınızda başaralı oranları yeşil olan hangisiyse o karakter ile o odaya girin ki görevi daha rahat geçin.

Assassin's Creed Rebellion Kale
Kendi kalenizi oluşturabiliyorsunuz.

Görevlerin yıldızlarına odaklanın

Görevleri tamamlarken 3 yıldız almaya bakın, çünkü ne kadar fazla yıldız alırsanız o kadar iyi ödüller kazanabilirsiniz. Yani hiç bir karakterinizi öldürmemeye bakın. Eğer bir karakteriniz ölürse yıldız sayısı ikiye düşecek ve ödül sayınız azalacak. Ayrıca bir görevi üç yıldız ile tamamalayabilirseniz o görevi hızlı bir şekilde hiç oynamadan geçebilirsiniz. Eğer görevde düşük yıldız aldıysanız tekrardan görevi oynayın.

BlueStacks üzerinden oynayın

Assasin’s Creed Rebellion oynamak istiyorsanız BlueStacks üzerinden oynayabilirsiniz. Bu emülatörü kullanarak oyunda daha uzun süre aktif olabilirsiniz. Böylelikle daha fazla savaş yaparak daha iyi ekipmanlar kazanabilirsiniz. Aynı zamanda grafik, performans ve en az oyun hatası bulunduğundan oyun zevkiniz daha da artacak.

mobidictum_indir_banner_800x90

  • BlueStacks’i açarak Google hesabınızı bağlayın
  • Play Store’dan Assasin’s Creed Rebellion araması yaparak oyunu indirin.
  • Dosya indirimi bittikten sonra oyuna girerek istediğiniz ayarları uygulayın.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts