Badland Brawl bilgisayardan nasıl oynanır?

Badland Brawl’ı bilgisayar üzerinden telefonlara oranla çok daha yüksek performans alarak oynayabilirsiniz. Peki Badland Brawl bilgisayardan nasıl oynanır biliyor musunuz?
Badland Brawl
Badland Brawl bilgisayardan nasıl oynanır?

Badland Brawl oynarken çılgın taktikler ve yıkıcı kombinasyonlar ile düzinelerce klonlarınızı savaş alanına fırlatarak rakibinizin kulesini yok edin. Klonlarınızı oluşturduğunuz desteye göre oyuna sürün ve rakibiniz henüz daha ne olduğunu anlamadan hızlıca oyunu kazanın. Arkadaşlarınızla ya da dünyanın herhangi bir yerinden oyunculara karşı eş zamanlı oynayabileceğiniz Badland Brawl’ı bilgisayar üzerinden de oynayabildiğinizi unutmayın.

Bilgisayarda Badland Brawl Deneyimi

Badland Brawl’ı bilgisayar üzerinden oynayarak mobil cihazınızda oynarken olduğundan çok daha yüksek performans, yüksek görüntü kalitesi ve kesintisiz oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Badland Brawl’ı bu özelliklerle bilgisayardan oynayabilmek için BlueStacks’i bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor.

Badland savaş
Kartlarınızı stratejinize göre arenaya sürerek rakibinizi yenmelisiniz.

BlueStacks’i bilgisayarınıza kurarak bilgisayarda oyun oynarken telefonlarınızdan 9 kat daha yüksek bir verim elde edebilirsiniz. Hal böyle olunca Badland Brawl’ı bilgisayardan mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. Badland Brawl’i bilgisayarınıza kurmak için yapmanız gerekenler hemen aşağıda yer alıyor:

  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Badland Brawl’ı aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.
  • Warface’i bilgisayarınıza indirmek için hemen aşağıda yer alan indirme butonuna tıklayabilirsiniz.
Badland Brawl Ordu
Badland Brawl’de deste oluştururken hangi kartlarla oynamak istiyorsanız onları seçebilirsiniz.

Bilgisayardan Mobil Oyun Oynamak

Mobil cihazlarda uzun süreli oyun deneyimleri pek mümkün olmayabiliyor. Telefonunuzda oyun oynarken ciddi bir şekilde oyuna odaklanırsanız zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayabilir ve böylece hızla tükenen şarjınızın farkında olmayabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden Badland Brawl oynayarak bu durumun kolayca önüne geçebilir, uzun süreli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Badland Brawl Yumurta Açımı
Rakiplerinizi yendikten sonra kazandığınız yumurtaları açarak yeni kartlara sahip olabilirsiniz.

Büyük Ekranda Badland Brawl Deneyimi

Bilgisayar üzerinden herhangi bir mobil oyun oynadığınızda kendinizi diğer oyunculara nazaran daha şanslı hissedebilirsiniz. Badland Brawl’ı bilgisayarınızda oynarken sahip olduğu ekran mobil cihazınıza göre katbekat daha büyük olacağı için ekrandaki detayları, grafikleri, haritadaki diğer objeleri ve daha fazlasını çok basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Mobil cihazınızın küçük ekranından sıkıldıysanız BlueStacks ile bilgisayar Badland Brawl‘ı bir an önce indirebilirsiniz!

Badland Brawl Başarılar
Kartların başarılarını tamamlayarak kupa kazanabilirsiniz.

Bilgisayardan Klavye ve Fare ile Oyun Oynamak

Mobil oyunları bilgisayardan oynarken klavye ve fare de sizlere fazlasıyla avantaj sağlayacak. Klavye ayarları, bilgisayar üzerinden bir mobil oyun oynamak için oldukça önemli. Doğru bir klavye ayarlaması yaptığınız takdirde daha iyi bir oynanışa sahip olabileceksiniz. Oyunlarda hızlı bir şekilde tepki vermek ve oyunu daha akıcı şekilde oynamak için ayarları kendinize göre ayarlamalısınız. Klavye ayarlamalarını yapmak için ekranın sağ tarafında bulunan klavye simgesine tıklayın. Açılan pencerede eklemek istediğin bölümlere fareniz ile tıklayarak tuş atamalarını yapın. Kendi alışkanlıklarınıza göre tuş atamalarını yaparak daha iyi bir oynanışa sahip olabilirsiniz. Ayrıca sağdaki pencerede bulunan “Kaydırma” “Sürükle” gibi özellikleri de aktif olarak kullanabilirsiniz. Tüm bölümlere eksiksiz bir şekilde tuş ataması yaptıktan sonra sağ alttan kaydet butonuna tıklayın.

Badland Brawl Zafer
İyi bir stratejiyle rakiplerinizi kolaylıkla yenebilirsiniz!

Bilgisayar üzerinden mobil oyun oynarken fare de en az klavye kadar önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Çoğu oyun içerisinde fare ayarları yapmanıza gerek yokken FPS tarzı mobil oyunları oynarken daha rahat bir hassasiyet için en doğru şekilde ayarlamanızı yapmalısınız.

Badland Brawl indir

“Badland Brawl PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Badland Brawl gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler