Battleship Altın Toplama ve Kazanma Taktikleri

Battleship oynarken eğlenceniz yarıda kesilmesin istiyorsanız BlueStacks ile bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz.
Battleship Taktikler
Kendi stratejinizi oluşturun.

Battleship Altın toplama taktikleriyle birlikte kısa süre içerisinde ganimetinizi büyütebilirsiniz. Oyun tamamen düşünmek ve biraz da olsa şans üzerine kurulu olsa da doğru stratejilerle her daim kazanabilirsiniz. Telefon gibi cihazlardan oynarken şarjınız bitiyorsa bu oyunu bir de BlueStacks’le deneyin.

Battleship Altın Toplama

Kendi stratejinizi kurabilir veya düşünerek hareket edebilirsiniz. Önceliğiniz en büyük gemiler olsun. Oyunun ilerleyen zamanlarında hala bir şeyler yapamadıysanız kendi düzeninizde bulunan gemilerin büyüklüğüne ve şekillerine bakın. Hangi geminin dikey hangi gemininse yatay olduğunu gördüğünüzde atışlar yaptığınız iki yerin arasında kalan yerlere ateş edebilirsiniz.

Battleship Kazanma
Kazanmak için özel güçlendirmeler kullanabilirsiniz.

Amiral Battı oyununu daha önceden oynadıysanız veya oyuna hakimseniz büyük bir ihtimalle Battleship’in oynanışına kısa bir süre içerisinde alışacaksınız. Karşı tarafın gemilerini patlatmak ne kadar önemli olsa da kendi bölgenizde yerleştirdiğiniz gemilerin bölgeleri de oldukça önemli.

Güçlendirmeler kullanın

Oyuncuların çoğu 3×3 bir alanı patlatan atom bombası güçlendirmesini kullanıyor. Yaklaşık olarak altı rauntta bir olarak kullanılabilen bu bombanın etkisi oldukça büyük. Özellikle oyunun orta ve sonlarına doğru kullandığınızda çok işinize yarayacak. Her güçlendirme yeniden geldiğinde hiç beklemeden kullanın.

Battleship görünüşler
Altınlarınızı güçlendirme almak yerine görünümlere de harcayabilirsiniz.

Güçlendirmeler geldiğinde kullanmazsanız büyük bir hata yaparsınız. Olabildiğince aktif olarak kullanmayı deneyin. Aynı zamanda atış yapmadığınız bölgelere fırlatırsanız tek özellikle iki veya üç gemi bile düşürebilirsiniz. Eğer bu güçlendirmeleri almak için yeterli altınınız kalmadıysa bir süre satın almamaya çalışın.

Gemilerinizi doğru yerleştirin

Gemileriniz ne birbirine bitişik ne de birbirine uzak olsun. Oyunda 10 tane gemi bulunduğundan dolayı harita üzerinde kısıtlı bir bölgeye yerleştirebiliyorsunuz. Tam olarak 100 kareye sahip olmanızın yanında sadece 20 kareyi kullanıyorsunuz. Aynı zamanda rakip oyuncunun özel güçlendirmeleri de önemli.

Battleship altın toplama bu kadar basit! 🙂

Battleship Gemiler
Gemilerinizi doğru pozisyonlara yerleştirin.

Rakipler seçilemediğinden dolayı kullanılan özel güçler konusunda biraz şanslı olmanız gerekiyor. Oyuncunun kafasını karıştırmaya çalışın. Özel güçler için de şaşırtıcı hamleler yaparak 6 raunt boyunca rakibinizin üzerinde baskı kurabilirsiniz. Yaptığınız atışlarda herhangi bir gemiye hasar verdiyseniz mantıklı davranarak geminin geri kalanını da patlatmanız gerekiyor. Battleship altın toplama rehberimizi bir de öneriyle kapatalım.

BlueStacks ile oynayın

Uzun süren oyun deneyimlerinde telefonların bir süre sonra şarjı tükeniyor. Aynı zamanda ısınmalar meydana gelebiliyor. Bunların önüne geçebilmek için bilgisayarınıza BlueStacks indirmelisiniz. En iyi telefonlardan 9 kat daha hızlı çalışan Android oyun emülatörünü indirmek için yapmanız gerekenler oldukça basit. BlueStacks’in resmi internet sitesinden indirdikten sonra aşağıda bulunan işlemleri uygulayarak Battleship’i bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Battleship PC

  • BlueStacks kurulumu tamamlandıktan sonra Google hesabınızı bağlayın.
  • Play Store’dan Battleship araması yapın ve indirin.
  • Kısa bir dosya indirmesi sonrasında doyasıya Battleship oynayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts