Bazooka Boy bilgisayardan nasıl oynanır?

Birçok harika silahla önünüzdeki her şeyi yok edin. Düşmanlarınızı uçurun, üslerini patlatın!
Bazooka Boy bilgisayardan nasıl oynanır
Bazooka Boy bilgisayardan nasıl oynanır?

Bazooka Boy bilgisayardan nasıl oynanır? Bazooka Boy’u bilgisayardan oynayarak telefondan karşılaşabileceğiniz birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.

Bazooka Boy PC üzerinden de oynanabiliyor!

Bazooka Boy oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Bazooka Boy bluestacks
Bazooka Boy’da silahla rakiplerinizi oldukları yerden avlamanız gerekiyor.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Bazooka Boy” araması yapın ve 10 milyondan fazla indirilen bu oyunda sizler de yer alın.

Bazooka Boy bilgisayardan nasıl oynanır?

Bazooka Boy oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Bazooka Boy’u değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Bazooka Boy’u PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Bazooka Boy oyna pc
Oyunu oynayıp para biriktirdikçe yeni silahlar alabilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Bazooka Boy oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Bazooka Boy oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Bazooka Boy değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması.

Bazooka Boy pc
Bomba atar, pompalı tüfek gibi yeni silahlar alabilirsiniz.

Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Bazooka Boy indir

“Bazooka Boy, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Bazooka Boy gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts