Bilgisayardan Instagram’a Nasıl Fotoğraf Atılır?

Bilgisayardan Instagram'a Fotoğraf Yükleme
Bilgisayardan Instagram’a Nasıl Fotoğraf Atılır?

Fotoğraf paylaşım platformu Instagram’a sadece telefondan giriş yaparak paylaşım yapabilmekteyiz. Bu durum birçok kullanıcı için zaman zaman bir hayli can sıkıcı olabiliyor. Özellikle de gününün çoğu vaktini bilgisayar başında geçiren kişiler için hem telefon hem de bilgisayara bakmak oldukça zor bir hale dönüşüyor. Bugün ise bilgisayardan Instagram’a nasıl fotoğraf atılır onu anlatacağız.

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Artık bilgisayarınıza yükleyeceğiniz bir program sayesinde bu sorun kolayca çözülebilir. Bu sayede bilgisayar üzerinden hem fotoğraf ve video atabilir hem de hikaye paylaşabilirsiniz.

Ayrıca Instagram’a bol bol fotoğraf atan biriyseniz “Instagram’da daha çok beğeni için hangi saatlerde fotoğraf atılmalı?” yazımıza da göz atmanızı mutlaka öneriyoruz.

Bilgisayardan Instagram'a nasıl fotoğraf atılır
Windowed Instagram

Son yıllarda ülkemizde en çok kullanılan fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, gün geçtikçe popülaritesini arttırıyor. Öncesinde Instagram’a atmak istediğimiz fotoğraf ya da videoları akıllı telefonumuz ile yapabilirken artık bilgisayarımız ile de yapabilmemiz mümkün oluyor. Bilgisayarımıza yükleyeceğimiz Windowed Instagram uygulaması ile telefona gerek kalmadan bilgisayardan Instagram’a fotoğraf yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Instagram’ın hikaye paylaşım özelliğini de bu uygulama sayesinde yine bilgisayarlarınızdan kolayca yapabilirsiniz.

Windowed Instagram uygulaması aracılığı ile yapılan en önemli adımlardan biri de birçok kullanıcının vazgeçilmezi olan filtre ayarlarını da dilediğimizce fotoğraf atarken kullanabiliyor oluşu. Windowed Instagram ile telefonunuzda yüklü olan Instagram uygulaması ile aynı özellikleri bilgisayarınızda da gerçekleştirebilirsiniz. Böylece bilgisayardan Instagram’a fotoğraf atma işlemini de kolaylıkla yapmış olup cihazlar arası geçiş yapmadan hesabınızı rahatça kontrol edebilirsiniz.

Bugün sizlere bilgisayardan Instagram’a nasıl fotoğraf atılır onu anlattık. Bu ve bunun gibi makaleler için bizleri takip ederek olaylardan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler