Bistro Heroes PC üzerinden nasıl oynanır?

Team Tapas tarafından geliştirilen mobil RPG oyunu Bistro Heroes PC üzerinden de oynanabiliyor!
Bistro Heroes PC
Bistro Heroes PC üzerinden nasıl oynanır?

Team Tapas tarafından geliştirilen mobil RPG oyunu Bistro Heroes PC üzerinden de oynanabiliyor. Bistro Heroes’i bilgisayar üzerinden bedava oynayabilmek için yapmanız gereken tüm detaylara rehberimizde yer alıyor.

Bistro Heroes bilgisayardan nasıl oynanır?

Bistro Heroes oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken mobil oyunları PC üzerinden oynayabilmenizi sağlayan Android oyun emülatörü BlueStacks’i bilgisayarınıza indirmek. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Bistro Heroes’i değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Bistro Heroes’i PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Bistro Heroes PC
Genç kahramanlarımıza gelişimlerinde yardımcı olun.
  • İlk olarak  Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden Bluestacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Bistro Heroes oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.
Bistro Heroes Upgrade
Bistro Heroes’te karakterlerinizi geliştirerek daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Bistro Heroes Taktikleri

Oyuna direkt olarak savaşarak başlıyoruz. İlk savaşlar tabii ki de oyunu öğretmek için yapılmış ancak yine de oyun hakkında birçok ipucu ve temel bilgiyi de barındırıyor. Kahramanlarınız belli bir zaman sonra enerjilerini toplayıp özel yeteneklerini kullanabiliyorlar. Bunun dışında her savaş sonrasında geliştirip daha güçlü hale getirebilirsiniz. Bistro Heroes’a en temelde kahraman bulma oyunu da diyebiliriz. Ne kadar iyi kahramanlara sahip olursanız savaşları o kadar kolay kazanırsınız. Bunun için de oyunu bol bol oynamanız gerekiyor.

Bistro Heroes savaş
Bistro Heroes savaş

Oyunda önemli olan şeylerden biri de doğru kahramanları geliştirmek. Takımınıza sadece fazla hasar vuran kahramanları koymanız yüksek seviyelerde sizin için sıkıntı çıkaracaktır. Çünkü rakibin hasarını göğüsleyecek, dayanıklı kahramanlara da ihtiyacınız olacak. Bunun için en ideal takımı oluşturmak zorundasınız. Bunu yapabilmek için de bolca kaynağa ihtiyacınız var. Kaynakları toplamak için her gün oyuna girmeye, görevleri yapmaya ve giriş ödüllerini toplamaya devam etmelisiniz.

Bistro Heroes

Bu yazımızda “Bistro Heroes PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu yanıtladık. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum’u takipte kalmayı ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts