Black Hole Hero PC üzerinden nasıl oynanır?

HGames-Artworks tarafından geliştirilen aksiyon oyunu Black Hole Hero oyununu BlueStacks ile Pc üzerinden indirerek oynayabilirsiniz.
Black Hole Hero indir
Black Hole Hero PC üzerinden nasıl oynanır?

Black Hole Hero, HGames-Artworks tarafından geliştirilen tek kişilik bir aksiyon oyunudur. Oyunda kara delik açabilen güçlü bir süper kahraman olarak oynuyorsunuz.  Black Hole Hero oyununu BlueStacks ile indirerek mobil oyun oynama deneyimini bilgisayar üzerinde de yaşayabilirsiniz.

Black Hole Hero PC Üzerinden Oyna!

Bilgisayar üzerinden mouse ve klavye ile oynayarak mobil oyunları PC üzerinden oynama deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyunda GTA’da olduğu gibi bazı görevleri tamamlamanız gerekiyor. Araba çalarak, eşsiz robotların içine girerek tüm şehre meydan okuyabilirsiniz. Black Hole Hero oyununu PC üzerinden oynamak için en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan bir Android emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var. Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları bu emülatör ile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey BlueStacks’i resmi internet sitesinden indirmek.

Rope Black Hero
Oyunda çeşitli silahlara sahip olabilir ve çatışmalara girebilirsiniz.

Black Hole Hero oyununu bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmelisiniz. En iyi emülatörlerden biri olan BlueStacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “Black Hero Hero” aramasını yapın ve akabinde oyunu listeden bularak Yükle butonuna tıklayın. Yaklaşık 126MB‘lık yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız.

Black Hole Hero Uçma
Spider-man gibi ağ atarak binaların tepesine ya da yakınlarda bulunan nesnelerin yanına hızlıca gidebilirsiniz.

Aksiyon-Simülasyon türündeki oyunlarını mobil cihazlardan oynamak birçok sorunu da beraberinde getiriyor. Mobil cihazınızda bu tarzda bir oyunu oynamanız ısınma problemi ve performans düşüklüğü sorunlarının yanı sıra oyun içi kontrollerde ve FPS konusunda da sorun yaşamanıza olanak sağlayacaktır. Bilgisayar üzerinden bir mobil oyunu oynamak mobil veriden tasarruf etmenize, performans düşüklüğü yaşamamanıza ve daha basit bir şekilde oyuna alışmanıza yardımcı olacak. Ayrıca farenin vereceği avantajı kullanarak rakiplerinizden birkaç adım daha önde olabileceksiniz. Bu sebeplerden dolayı Black Hole Hero’yu bilgisayar üzerinden oynamanız oldukça mantıklı bir hareket olabilir. Kısacası mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamak başlı başına bir avantaj sağlamakta.

Black Hole Hero uçuş
Yüksek binaların üzerinden atladığınızda süzülerek aşağıya inebilirsiniz.

Mouse ve Klavye Ayarı

Fare ve klavye ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Black Hole Hero oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

“Black Hole Hero PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Black Hole Hero gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Black Hole Hero indir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts