Blade Forge 3D bilgisayardan nasıl oynanır?

Acemi bir demirciden usta bir demirciye dönüşmek için gerekli yeteneğe sahip olup olmadığını görme vakti. Atalardan atalara aktarılan kadim teknikleri kullanarak insanlığın gördüğü en güçlü kılıcı yapabilir misin?
Blade Forge 3D bilgisayardan nasıl oynanır
Blade Forge 3D bilgisayardan nasıl oynanır?

Blade Forge 3D bilgisayardan nasıl oynanır? Blade Forge 3D’yi bilgisayardan oynayarak telefondan karşılaşabileceğiniz birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.

Blade Forge 3D PC üzerinden de oynanabiliyor!

Blade Forge 3D oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Blade Forge 3D pc
Blade Forge 3D oyununda bıçağından daha güçlü bir bıçak yapmaya çalışıyorsunuz.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Blade Forge 3D” araması yapın ve 10 milyondan fazla indirilen bu oyunda sizler de yer alın.

Blade Forge 3D bilgisayardan nasıl oynanır?

Blade Forge 3D oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Blade Forge 3D’yi değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Blade Forge 3D’yi PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Blade Forge 3D dövme
Yapacağınız aletleri zaman zaman dövüp düzgün bir hale getirmeniz gerekiyor.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Blade Forge 3D oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Blade Forge 3D oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Blade Forge 3D değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması.

Blade Forge 3D oyna
Yaptığınız kesici aletin keskinliğini test etmek için en son farklı nesnelere vurmanız gerekiyor. Rakibinizden daha az tekrarla nesneyi kesebilirseniz oyunu kazanırsınız.

Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Blade Forge 3D indir

“Blade Forge 3D, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Blade Forge 3D gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts