Blockman GO bilgisayardan nasıl oynanır?

İçerisinde birçok mini oyun barındıran Blockman Go’da istediğiniz bir oyunu seçin ve sizlerle birlikte aynı anda oyunda olan oyuncularla çevrim içi olarak oynayabilirsiniz.
Blockman GO oyna PC
Blockman GO bilgisayardan nasıl oynanır?

Blockman GO bilgisayardan nasıl oynanır? Blockman GO’yu bilgisayardan oynayarak telefondan karşılaşabileceğiniz birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.

Blockman GO PC üzerinden de oynanabiliyor!

Blockman GO oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Blockman GO oyunları
Blockman GO, içerisinde birçok mini oyunu barındırıyor.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Blockman GO” araması yapın ve 50 milyondan fazla indirilen bu oyunda sizler de yer alın.

Blockman GO bilgisayardan nasıl oynanır?

Blockman GO oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Blockman GO’yu değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Blockman GO’yu PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Blockman GO bilgisayardan nasıl oynanır
Mini oyunlardan istediğiniz bir tanesini seçerek oyuna başlayabilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Blockman GO oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Blockman GO oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Blockman GO değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması.

Blockman GO PC
Sizlerle o an oyunda olan diğer oyuncularla birlikte oynamanın keyfini çıkarın.

Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Blockman GO indir

“Blockman GO, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Blockman GO gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts