BlueStacks Puan Kazanmak İçin Yapmanız Gerekenler

Bluestacks Puan Kazanma
Bluestacks Puan Kazanma

BlueStacks Kullanıcıları Puanlar İle Kazanıyor

BlueStacks rehberlerimize tüm hızı ile devam ediyoruz. Daha önce mobil oyun tavsiyeleri listeleri, nasıl yapılır yazıları ve oyun incelemeleri ile karşınızda bulunmuştuk. Şimdi ise BlueStacks’ten ödül ve yazılım içi içerikler kazanmanızı sağlayan ödüllendirme sistemi olan BlueStacks Puan veya eski adı ile Pika Puan’ı nasıl daha fazla kazanabileceğinizi anlatan bir liste ile karşınızdayız. Şimdi fazla uzatmadan ana konumuza giriş yapalım. 

İlk defa bu sistemi duyanlar için kısa bir özet yapalım. Bir ödüllendirme sisteminin parçası olan bu puanlar, oyunculara çeşitli ödül ve ekipmanlara ulaşmanın kapısını açıyor. Yazılımın ve yazılım içerisinde bulunan oyunlar aracılığı yapacağınız aktiviteler ile puanlar kazanarak birbirinden değerli hediyeye sahip olabiliyorsunuz. Bu hediyelerin arasında tişörtler, oyuncu ekipmanları bilgisayar da yer alıyor. 

İlginizi Çekebilir: BlueStacks’in Sizin İçin Seçtiği 5 Mobil Oyun – Temmuz 2018

 

Nasıl BlueStacks Puanı kazanılır?

BlueStacks emulatörü bilgisayarınızda var veya buraya tıklayarak yazılımı bilgisayarınıza indirdiğinizi varsayıyoruz. Yazılımımıza zaten sadece giriş yaparak bile puan kazanabiliyorsunuz. Ayrıca belirtmeliyiz, bu puanları her kazandığınızda ekranın bir köşesinde sizleri kaç puan kazandığınız hakkında bilgilendiren bir çubuk çıkıyor. 

Diğer bir puan kazanma yöntemi ise günlük olarak belirli bir sayıda oyun yüklemek. Yazılımın geliştirici şirketinin belirlediği sayı olan 2 ile sınırlı indirdiğiniz her yeni oyun karşılığında da puan kazanabiliyorsunuz. Ayrıca yazılımı başlattıktan sonra oynadığınız herhangi bir iki oyun için de ek puan kazanıyorsunuz. 

 
Bu kazanma yöntemimiz özellikle uzun saatler oyun oynayanların işine gelecek. Herhangi bir oyunu oynarken, 30 dakikada bir kazandığınız puanlar artıyor. Bu işlem ise toplamda 2 saat boyunca devam edecek. Böylece sadece oyun oynayarak kazandığınız puanların seviyesini arttırabilirsiniz.  

Bluestacks Free Stuff
Free Stuff

Ve yazımızın son üyesine geliyoruz. Çoğu sistemde bulunan referans sistemine BlueStacks’te “Free Stuff” adı verilmiş. Bildiğiniz gibi referans mantığında siz, sisteme kattığınız kişi kadar bonus kazanırsınız. Free Stuff’ta da durum böyle. Arkadaşlarınıza veya çevrenizdekilere dağıttığınız bir bağlantı sayesinde yazılımı indirip kuran her kullanıcı için 1000 puan kazanıyorsunuz. Böylece en fazla kişiye ulaşabilen kişi en fazla puanı kazanabiliyor. 

İlginizi Çekebilir: Bilgisayarda ve Mobilde Olan 5 Strateji Oyunu

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts