Bluestacks Puanı Nedir? Nasıl Kazanılır?

Bluestacks Puanları
Bluestacks Puanları

Mobidictum’dan herkese merhaba! Uzun süredir siz mobil oyuncular için yazdığımız rehberlere devam ediyoruz. Bu yazımızdaki konumuz, oyuncuların severek kullandığı Android emulatörü BlueStacks’in içerisindeki bir ödüllendirme olan BlueStacks Puanı hakkında olacak.

BlueStacks 3 kullanıcıları için bir ödüllendirme sistemi olan bu puanlar, oyunculara çeşitli fırsatların kapısını açıyor. Oyuncuların yaptığı aktiviteler ile kazanılan bu puanların karşılığında birçok sürpriz hediye ve online içeriğe sahip olabiliyorlar. Bu içeriklerden bazıları hakkında ufak detaylar vermemiz gerekirse şöyle; oyuncu ekipmanları(klavye, mouse ve kulaklık gibi ürünler), çeşitli tişörtler ve daha birçok içerik sunuluyor.

Kısa bir detay verelim, bu sistemin adı ilk olarak Pika Puan olarak belirlendi ve uzun bir süre bu isim ile devam edildi. Kısa bir süre önce ise bu isim değiştirilerek yazılım adı olarak anılmaya başlandı.

Bluestacks Puanları
Bluestacks Puanları

BlueStacks Puanı Nasıl Kazanılır?

Yukarıda bahsettiğimiz avantajlara sahip olan bu puan sistemi aslına çok kolayca kazanılıyor. Sizler bilgisayarda mobil oyun oynama zevkine ulaşırken bir yandan da puan kazanıyorsunuz. Şimdi isterseniz bir liste halinde BlueStacks puanı eski adı ile Pika puanı nasıl kazanılır bir göz atalım.

  • En basit olarak her gün emulatör yazılımına giriş yaparak puan kazanabilirsiniz.
  • Günlük belli bir sayıda yeni oyun indirirseniz de puan kazanabilirsiniz. Böylece hem yeni oyunlar keşfedip hem de puanlara sahip olabilirsiniz. Mobil oyun tavsiyeleri için buraya tıklayarak sizler için seçtiğimiz 5 mobil oyuna göz atmayı unutmayın.
  • Oyun oynamak. Evet yanlış duymadınız, günde farklı iki oyunu oynayarak da puan kazanabilirsiniz. Tabi ki belirttiğimiz gibi ikinin üstündeki sayılar puan getirmeyecektir.
  • Referans kodları. Size özel olarak tanımlanan bağlantılar ile arkadaşlarınız BS3’ü indirdiğinde, sizler 1000 puan kazanıyorsunuz. Bu oldukça iyi bir rakam!
Bluestacks Puanları
BlueStacks Puanları

BlueStacks Puanı İle Alınabilecek Hediyeler

Yazının başından beri bahsettiğimiz yolları denediniz ve sistemde hatırı sayılır bir derecedeki puana ulaştınız ve bunlar ile bir şeyler yapmak istiyorsunuz. İşte kazandığınız binlerce puanı nerelerde harcayacağınız hakkında bahsetme sırası geldi. Şu anda puan mağazası kısmından alınabilir durumda olanlara erişebilirsiniz. Sizler için aşağıya birkaç tane ürün örneği bırakıyorum.

  • Oyuncu faresi çekilişine katılım bileti.
  • Bir aylık premium üyelik
  • Yazılım içi içerikler
  • Yazılım içi görünüş içerikleri
  • Tişörtler

Mağazada şu anda bütün ürünler bulunmasa da şirketin şubat ayında belirttiğine göre 27 oyuncu faresi, 25 oyuncu kulaklığı, 12 oyuncu sandalyesi, 6 drone ve 3 ultra oyuncu bilgisayarı hediye edilmiş. Bu yüzden yazılıma güvenimiz biraz daha artıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler