Brawl Stars 4x Jeton Nasıl Kazanılır?

brawl stars 4x jeton nasıl kazanılır

Brawl Stars‘ta ekstra jeton kazanmak isteyen oyunculara müjdeli bir haberimiz var! Oyun tarihinde bir ilke imza attı: Bu hafta 9 – 15 Eylül arasında kazandığınız jetonlar ikiye katlanacak! Peki 2x jeton etkinliği hangi jetonlar için geçerli bir bakalım. Brawl Stars son güncellemesi ile birçok şeyi değiştirmişti ama jetonlarda pek oynama yapılmadı. Şimdi de oyunculara 4x jeton kazanma fırsatı veren oyun, yakın dönemde çok daha büyük ilgi görecek gibi görünüyor.

Brawl Stars 4x Jeton Nasıl Kazanılır?

Öncelikle 9 – 15 Eylül tarihleri arasında etkinlik savaşlarından kazandığınız jetonlar iki katı olarak hesabınıza eklenecek. Tabii savaşçı rütbe artışları, deneyim seviye artışları ve biletli oyunlar neticesinde kazandığınız jetonlarda bu durum geçerli değil. 200 savaş jetonu ile 4 adet kutu açabilecek ve jeton katlayıcı aracılığıyla kazandığınız savaş jetonlarını dörde katlayabileceksiniz.

  • Etkinlik savaşlardan kazandığınız jetonlar 2’ye katlanacak.
  • Savaşçı rütbe artışları, deneyim seviye artışları ve biletli oyunlardan kazandığınız jetonlar yine normal sayılacak.
  • Toplam 200 savaş jetonu ile 4 adet savaş kutusu açabileceksiniz!

Jeton Katlayıcı ile 4x Keyfi

Etkinlik alanlarından kazandığınız jetonların ikiye katlanacağını söylemiştik. Peki bunu nasıl artırabileceğinizi biliyor musunuz? Jeton katlayıcı işte burada imdadımıza yetişiyor. Jeton katlayıcı kullanarak bir savaş kazanırsanız jetonlarınızı 4’e katlamış olacaksınız.

  • Jeton katlayıcı kullanarak kazandığınız savaş jetonlarını 4’e katlayabilirsiniz.
  • Jeton katlayıcı ile tek bir oyundan 20x2x2=80 savaş puanı kazanabilir ve 200 savaş jetonu ile 8 kutu açabilirsiniz.

Supercell bu etkinliği Brawl Stars için ilk defa gerçekleştiriyor! Fırsatı kaçırmayın haydi savaşa!

Mobil Esporda da Dikkat Çekiyor

Mobil espor oyunları arasında dikkat çeken Brawl Stars, 2018 yılında tüm dünyaca oynanmaya başladı. Supercell imzasını taşıyan bu yapım, haftalık bin dolar ödül havuzu bulunan Brawl Stars Open adında da bir turnuva serisine sahip. Haliyle oyuncu kitlesi turnuvaya hazır bir durumda bulunurken, gelecek etkinlikler için de iyi bir topluluk yaratılıyor gibi duruyor. Dilerseniz en popüler mobil espor oyunlarını Mobidictum üzerinden göz atarak bu alan hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca oyunun yakın dönemde de Türkiye’yi de kapsayan bir Dünya Şampiyonası olacak. O konudaki detaylar için de Mobidictum‘da buluşalım.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts