Brawl Stars Bo Kazanma Taktikleri

Brawl Stars’ta Bo karakteri ile nasıl oynamanız gerekiyor?
Brawl Stars Bo
Brawl Stars Bo Kazanma Taktikleri

Brawl Stars Bo karakteri ile kazanmak için bir hayli stratejik davranmanız gerekiyor. Uzaktan ok fırlatarak rakiplerinin canını azaltan Bo’nun can değeri orta düzeyde diyebiliriz.

Brawl Stars’ta Bo ile nasıl kazanılır?

Brawl Stars oynarken Bo karakterini seçtiyseniz rakiplerinize yaklaşmadan oynamanız gerekir. Bo uzaktan vurabilen bir karakter olduğundan dolayı yakından vuran karakterler ile karşı karşıya geldiğinde avantajlı olabiliyor.

Bo’nun can değeri ne çok fazla ne de çok az, orta düzey bir karakter. Ama rakipler tarafından sıkıştırılırsanız kolayca öldürülebilirsiniz, bu yüzden çok dikkatli oynamalısınız. Şimdi ise Bo oynarken haritalara göre kazanmak için yapılması gereken taktiklere geçelim:

Bo elmas kapmaca
Elmas kapmaca haritasında elmasları takım arkadaşınıza bırakın ve kenarlardan rakibin canını azaltmaya oynayın.

Elmas Kapmaca haritasında Bo nasıl oynanır?

Bo oklarını atarken okların gidiş tarzını da hesaplayarak atmak gerekiyor. Bu yüzden tam olarak rakibin olduğu konuma değil de gidiş güzergahına doğru nişan almalısınız. Elmas kapmaca oynarken etrafta kendinizi koruyabileceğiniz birçok yer var. Rakip ateşlerinden kendinizi koruyabilecek güzel bir yer seçin ve oradan şişelerinizi fırlatarak düşmanları öldürmeye çalışın. Eğer takımınızda tank yoksa elmasları toplamak için alana gidebilirsiniz. Ama takımınızda tank varsa yukarıda da dediğimiz gibi saklanacak bir yer bulun ve takım arkadaşlarınızı korumak için oklarınızı fırlatın.

hesaplaşma bo
Hesaplaşma oynarken ultinizi mutlaka rakiplerinizin girebileceği çalıların girişlerine koyun ve o çalıda görünmeden saklanın.

Hesaplaşma haritasında Bo nasıl oynanır?

Bo ile hesaplaşma oynamak fazlasıyla zor diyebiliriz. Her taraftan düşmanla karşılaşma ihtimaliniz olduğundan dolayı oklarınızı fırlatmadan önce bir kez daha düşünmeniz gerekiyor. Haritada çok fazla saklanılacak yer olduğundan çalıların içine girerken önceden ok fırlatarak kontrol etmek iyi olabilir, aksi halde beklenmedik bir anda Primo, Rosa, Frank gibi bir karakter ile karşılaşmayı pek istemezsiniz. 🙂 Barley ile oyun başında haritadan hızlıca sandıkların yerini görün ve size en yakın olan birkaç tane sandığı patlatıp güçlendirmeyi aldıktan sonra hemen saklanın. Rakiplerinize görünmeden çatışmaların bol olabileceği yerlere gidin ama kendinizi pek belli etmeyin. Rakipleriniz çatışırken canlarının sizin hasarınıza eşdeğer olarak azaldığı bir sırada ateş ederek rakiplerinizi öldürün ve onların güçlendirmelerini alıp tekrardan aynı şekilde saklanın.

y

Savaş Topu Bo
Savaş Topu oynarken rakibinizin koşu yoluna oklarınızı atmaya özen gösterin.

Savaş Topu haritasında Bo nasıl oynanır?

Savaş Topu haritasında Bo ile oynuyorsanız, topu ben alayım gidip gol atayım gibi futbolcu triplerine girmeye hiç gerek yok. 🙂 Sizler sadece rakip takımı hedef alın ve onların gidiş yoluna oklarınızı fırlatın. Rakip takım da sizin takımınız gibi topu almaya çalışacağından dolayı oyun başladığı gibi ilk oklarınızı direkt topun olduğu bölgeye atarak rakip takıma ciddi hasarlar verebilirsiniz. Sonrasında takım arkadaşlarınız topu alıp ilerlerken sakin bir köşeye geçebilir ve takım arkadaşınızdan doğru zamanda size pas atmasını isteyebilirsiniz. Rakip takımla karşılaşmadığınız sürece bu şekilde gol atma şansınız fazlasıyla yüksek. Aksi halde çoğu karşılaşma sizin ölümünüz ile sonuçlanabilir.

Brawl Stars indir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts