Brawl Stars Elmas ve Altın Nasıl Kazanılır?

Brawl Stars Elmas,Altın
Brawl Stars Elmas ve Altın Nasıl Kazanılır?

Brawl Stars oyun içi para birimlerinden olan Elmas ve Altın oldukça önemlidir. Özellikle oyun içi alım yaparak Elmas satın almıyorsanız, kutulardan çıkan Elmasları olabildiğince iyi değerlendirmelisiniz. Şimdi size Brawl Stars’da elmas ve altınların en iyi şekilde nasıl elde edildiğini anlatacağız. Oyuna yeni başladıysanız Brawl Stars başlagıç rehberini inceleyebilirsiniz.

Brawl Stars Elmas Nasıl Kazanılır?

Elmaslar Brawl Stars’ın en önemi para birimidir. Elmas, dükkan içerisinde gerçek para ile satılır. Brawl Stars mobil oyununda Elmas ile neredeyse dükkandaki herşeyi satın alabilirsiniz. Oyuna para harcayıp, gerçek para ile Elmas almak istemiyorsanız 100 jeton biriktirerek Savaş Kutusu açın. Savaş Kutularının içinden Elmas çıkma olasılığı bulunmaktadır. Savaş Kutuları ya da Büyük Kutuları elde etmenin bir diğer yolu ise Kupa Yolu. Kupa Yolu’nda ilerleyin. Ödül olarak Savaş Kutusu ya da Büyük Kutular elde edin. Dükkan kısmında günlük fırsatları takip edin. Burada bazen hediye kutular yakalayabilirsiniz.  30 Elmas ya da 10 Yıldız Jetonu karşılığında Büyük Kutu satın alabilirsiniz. Mega Kutu ise 80 Elmas değerindedir. Mega Kutuya Kupa Yolu sonunda ulaşmak oldukça zordur, 4.000 kupa sahibi olmanız gerekiyor.

Her ne kadar Brawl Stars içerisindeki kutulardan Elmas çıksa da bunun olasılığı kutuya göre değişiklik göstermektedir.  Savaş Kutusunun içinden Elmas çıkma olasılığı %9 dur. Büyük kutularda %27, Mega kutularda ise %90 olasılığında Elmas çıkmaktadır. Eğer Brawl Stars Elmas almak isterseniz fiyatlar aşağıdadır.

Brawl Star Elmas Fiyatları
Brawl Star Elmas Fiyatları

Brawl Stars Altın Nasıl Kazanılır?

Brawl Stars’da altın, temel olarak savaşçılarını geliştirmek için kullanılır. Bunun yanı sıra Altın ile dükkandan savaşçılarınızı yükseltmek için gerekli olan güç puanlarını da alabilirsiniz. Savaşçı yükseltmek pahalıya geldiğinden her karakteri yükseltmeden önce oynayarak iyi olduğunuz ve geliştirmek istediğiniz karakterleri belirleyin. Böylece bunlar için altın biriktirebilir, gerektiğinde yükseltebilirsiniz. Brawl Stars mobil oyununda Altınları kutulardan, Kupa Yolu’ndan ve Dükkan içerisindeki günlük fırsatlardan ücretsiz olarak elde edinin. Dükkan içerisinden altın karşılığında güç puanları satılmaktadır. Ancak bunları çok gerekmedikçe almayın, çünkü savaşçı yükseltmenin maaliyeti giderek artmaktadır.

Brawl Stars mobil oyununda bazı oyuncunların isimlerinin renkli olduğunu görmüşsünüzdür. Bunu yapmak oldukça kolay.

Brawl Stars Altın Fiyatları
Brawl Stars Altın Fiyatları

Brawl Stars Altın ve Elmas Kazanma Yöntemleri

Brawl Stars Altın ve Elmas kazanmanın en etkili yolu oldukça çok oynamaktır. Seviyeniz yükseldikçe, kupa kazandıkça daha çok Altın kazanırsınız. Ancak Altın ve Elmas kazanmanın en etkili yolu jeton katlayıcıları kullanmaktır. Jeton katlayıcılar maç başına kazandığını jeton sayısını ikiye katlar. Jeton katlayıları kullanın, daha çok jeton kazanın ve bu sayade daha çok kutu açın. Özellikle haftasonu etkinklier için jeton katlayıcıları kullanırsanız çok sayıda kutu açma şansı yakalayabilirsiniz. Kutulardan elde ettiğiniz Elmaslar ile jeton katlayıcılar alın ve haftasonu etkinliklerine katılın! Bu yöntem Brawl Stars mobil oyununda ilerlermenin en etkili yoludur.

Total
0
Shares
5 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler