Brawl Stars Hesaplaşma – Nasıl Birinci Olunur?

Brawl Stars Hesaplaşma Modu - Nasıl Birinci Olunur?
Brawl Stars Hesaplaşma Modu – Nasıl Birinci Olunur?

Brawl Stars Hesaplaşma modu nasıl kazanılır? Brawl Star Hesaplaşma modunda birinci olmak için gereken şeyleri anlatan bir yazı hazırladık.. Hatta ilk 5 içinde bitirdiğiniz de bile kupa kazanabiliyorsuz. Karakterinizin (Brawler) seviyesine göre bu mod içerisinde kazandığınız kupa sayıları değişiklik göstermektedir. Batte Royale türüne yakın olan bu modda 10 Brawler içerisinde en sona kalan olmak için mücadele veriyoruz. Burada doğal olarak sizin oyun stratejiniz devreye giriyor. Çalılıklarda saklanarak son anları bekleyebilir ya da düşmanlarınızla mücadele ederek daha agresif bir oyun tarzı sergileyebilirsiniz. Peki bu modta nasıl birinci olunur?

Brawl Stars Hesaplaşma modunda nasıl birinci olunur?

Şimdi size Brawl Stars Hesaplaşma modunda nasıl birinci olacağınıza dair bazı tüyolar vereceğiz. Öncelikle oyun tarzını belirlemeniz bu noktada önemlidir. Saldırıgan bir oyun tarzını mı seviyorsunuz yoksa daha güvenli bir tarzı mı? Ya da bu iki tarzı harmanlayarak kendinize ait bir oyun tarzı geliştirin. Brawl Stars Hesaplaşma modunu kazanmanız için gereken, basit görünen ama faydalı bilgileri aşağıdan okuyabilirsiniz.

Brawl Stars Hesaplaşma: Çalılar ve Kutular(Güç Küreleri)
Brawl Stars Hesaplaşma: Çalılar ve Kutular(Güç Küreleri)

Saldırmadan Önce Güç Küplerini Toplayın

Brawl Stars’ın Hesaplaşma modunda haritada küçük kutular bulunur. Düşmanlarınıza saldırmadan önce bu kutulardan kırın. İçinden çıkan güç küpleri ile gücünüze güç katın. Bu güç arttırıclar sağlığınızı ve hasarınızı arttırır. Saldırıya geçmeden önce en az 1-2 tane kutu kırın. Güçlendiğiniz için birinci olma şansınız artacaktır.

Çalılarda Bekleyin ve Ani Saldırılar Yapın

Daha az agresif oynayan oyuncular için bilinen ve çok kullanılan bir taktiktir. Haritanın avantajlarından faydalanarak çalılara saklanın. Rakip oyuncuların gelmesini bekleyin ve ani saldırılar ile onları alt edin. Bu taktiğin işe yaraması için yüksek hasarı bulunan karakterler (Darryl veya Shelly gibi) kullanın. Unutmayın ki bu taktiği yalnızca siz kullanmayacaksınız. Bu yüzden çalılara girmeden önce o yöne doğru ateş ederek kontrol edin. Merminiz yoksa ve çalılara girmek durumunda kalırsanız da, merkezden değil size yakın olan köşeden girmek daha akıllıca olacaktır.

Rakiplerinizin Mücadelesini Avantaja Çevirin

Brawl Stars Hesaplaşma modunda oyuncular sona kalmaya çalıştıkları için oyun içerisinde sürekli bir aksiyon vardır. Agresif oynayan oyuncular gözüne kestirdikleri diğer Brawler’lara saldırırlar. Bu durumu avantaja çevirmek için rakiplerinizin kendi aralarında savaşmalarını bekleyin. Bir Brawler diğer Brawler’ı öldürdüğünde bu sefer siz saldıraya geçin. Diğer mücadelen daha az sağlık ile çıkan rakibinizi yok etmeniz daha kolay olacaktır.

Total
0
Shares
7 Yorum
  1. hepinize merhabalar ben gazda ölen bir bs malıyım ben mr.p çıkarttım 10 takla attım hem de mr.p ile duvara ateş ediyom cok puroyum
    ben mrp dünya 1. sıyım

  2. ama sen saldırı yapabiliyo diyon salında saldırmayarak çıkmayarak yerinden daha iyi oluyo

  3. aga dili arapca yapın 2 kez hesaplaşmaya girin sonra dili turkceye cevirin ve actığınız ilk kutudan efsanevi bana leon cıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler